Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez tényleg sok lenne ?

Ez tényleg sok lenne ?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Tegnap ezt ettem

Reggeli:szendvics pulykamell szalámi,uborka,saláta levél


Ebéd: teryaki tészta csirkemellet csíkok,kínai zöldségek


Uzsonna:pár szőlő,mandarin


Vacsora 2 Főtt tojás, 1 szelet pirítóssal bocsi arról nincs kép



2021. okt. 18. 09:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Család állandóan baszogat a súlyom miatt

És nem azért lettem 76kg mert folyton mekibe járnék....kezd lelkiismeret furdalásom lenni és már nem tudom eldönteni,hogy nem sok e az amit eszek

2021. okt. 18. 10:21
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#11

A családot küldd el a fenébe!... mert ha ők, akik ismernek - nem úgy mint mi - és tudniuk kell amit ide leírtál, cseszegetnek, akkor az nem család, csak a bokszzsákjuknak tekintenek!

2021. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy állsz anyagilag, de ezzel a "havi 1 kakálással" érdemes lenne felkeresni egy privát gasztróst.

Gondolom ezzel azért nem kicsit túloztál, mert már rég bélcsavarodást kaptál volna.

2021. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem jól állok anyagilag

Nem tudok elmenni magánba

2021. okt. 18. 10:44
 15/24 A kérdező kommentje:

Háziorvos add beutalót

Felhívom a kórházat,az adott osztályt, februárban tudunk időpontot adni,várok 2-3 hónapra

2021. okt. 18. 10:45
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem túloztam el


Kérem szépen akkor tudok elmenni kakailni,amikor erős menstruációs görcseim vannak.


Gondolom jól megmozgatja a beleimet

2021. okt. 18. 10:46
 17/24 A kérdező kommentje:

1 év alatt kb 2 vagy 3 vizsgálatra tudok elmenni


Magam után ez 1 nap lenne,de csak az,hogy konzultál velem a doki és csak elmondom mi a bajom,azért elkér 15-20e Ft


Van egy életbiztosításom ami 1 év múlva jár le, összegyűlt 300.000 Ft majd abból elmegyek

Addig marad a házidoki és a 2-3 hónap várakozás.

2021. okt. 18. 10:49
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj változtatni az étkezési szokásaidon, amik a bélrenyheségedet okozzák!

Egyél sok rostosat, alacsony zsírtartalmú ételeket, igyál meg napi minimum 3 liter vizet!

Az elkeseredett fogyókúrázásod is lehet az ok, mert ha kevés tápanyagot viszünk a szervezetünkbe, akkor a bélmozgásokat kiváltó ingerek csökkennek, és a bélmozgások lelassulnak.


Ha a hashajtókat nem bírod (bár van többféle érdemes lenne kísérletezni) akkor tegyél fel egy glicerinkúpot a napod nyugodtabb szakaszában (lehetőleg mindig azonos időpontban) és ahogy jelentkezik az inger, menj vécére, ne nyomd el!

Bélrenyheséget okozhatnak még lelki problémák és a stressz is, ezeket valami nyugtató hatású dologgal ellensúlyozhatod. (teák, vagy Elenium) Utóbbi egy nagyon enyhe nyugtató, de hatásos és rászokást nem okoz.

A családomban van idős ember, (60+) aki bélrenyheségtől szenved, neki van labdás beöntője. Reggel ráül a vécére, benyom saját magának egy adagot, feláll, vár 2-5 percet és utána könnyedén hatalmas adagokat produkál, mindennap.

[link]

2021. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Étel intolerancia okozhat székrekedést is nem csak hasmenést. Egy 46 tápanyagos panel pl 33 ezer Ft. Ebben benne van a leggyakoribb intolleranciát okozó élelmiszerek mint pl a glutén és a tehéntej, szerintem érdemes megcsináltatnod. Persze van bővebb csomag is. Ha háziorvos nem utal be mert nem látja indokoltnak akkor csináld meg maszkban ha tudod.

[link]

2021. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem észre higy azt írtad higy nem állsz jól anyagilag. Akkor csinálj olyat hogy 1-2 hétig nem eszel tejterméket, hanez nem válik be akkor a következő héten más ételt. Ha a vérvételed rendben akkor talán ezzel van a baj.
2021. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!