Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez tényleg sok lenne ?

Ez tényleg sok lenne ?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Tegnap ezt ettem

Reggeli:szendvics pulykamell szalámi,uborka,saláta levél


Ebéd: teryaki tészta csirkemellet csíkok,kínai zöldségek


Uzsonna:pár szőlő,mandarin


Vacsora 2 Főtt tojás, 1 szelet pirítóssal bocsi arról nincs kép



2021. okt. 18. 09:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

1 évig csináltam azt,hogy teljes mértékig elhagytam a kenyeret, pékáru terméket,cukrot és ​tejet

Egy dekat nem fogytam

Az az 1 év számomra kínzás volt

Sokan mondták,hogy akkor tele vagy energiával,sokkal jobb a közérzetet és biztos fogytál


Kérem szépen egy dekat nem fogytam,állandóan álmos és fáradt voltam.


Kenyér helyett abonettet ettem rajta egy szelet pulykamell sonka és saláta levél.


Ebédre szinte csak levest


Halat vagy csirkét édesburgonya vagy burglural


Főtt tojást szintén abonettel.


Semmi tészta,semmi kenyér, semmi cukor.

2021. okt. 20. 07:38
 22/24 A kérdező kommentje:

Ezért írtam,hogy nem tudok olyan új dolgot mondani amit ne csináltam volna végig

Kitartó vagyok, próbálkozom,de semmi sikert nem értem el eddig.


Próbálkozok ezzekkel a majtisztio, csalán anyagcsere javító teával,sok reményt nem fűzők hozzá.

2021. okt. 20. 07:39
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem feleslegesen iszod a teát, mert valószínű szervi bajod van. Menj el megint gasztroenteorógushoz, de egy másikhoz. Havi egy székelés nem normális. Ez egyszerűen hozzá tartozik. Ha a háziorvos nem utal be akkor menj magánhoz.kb 15 ezret kaparj össze mert megéri hiszen az egeszségedről van szó

Nem írtad mennyi folyadékot iszol, de ha nem sokat akkor még azzal is megprobálkozhatsz.

2021. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez kicsit sántít.
2021. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!