Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Tesco TV-reklámban hirdeti,...

A Tesco TV-reklámban hirdeti, hogy 900 forint/kg a sajt jelenleg akcióban. Ha másra nem is, pizzára, melegszendvicsre jó lehet? Ha esetleg valaki már vett, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Onnan indulok ki, hogy pl. a Spar-ban 20 deka 450 ft körül mozog, de az is csak sima Trappista sajt. Érdemes megvenni?

2021. okt. 23. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%

na valami kispénzű proli máris lepontozott...

vegyek neked normális sajtot? :D

2021. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Olyan nincs, hogy "sajt" van X összegért, mindig van neve is. Abból meg kiderül, miröl is van szó!
2021. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt az újság: [link]

Az elején van Riska, a 10. oldalon meg füstölt edámi. Utóbbi kilója 1699 Ft.

A Tesco YouTube-csatornáján elvileg minden reklám fent van. Hát ezt találtam:

[link]

A Riskáról van szó, ami egy fél sajt, és 979 Ft. Anyukád a 700 grammot nézte egy kilónak. Tehát 1399 Ft/kg.

Rejtély megoldva :D

2021. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam korábban az akciós újság/online bevásárlós választ. Ugyanezt a Riskát találtam akkor, amit a 13-as ír. Valóban, egy egész kerül annyiba, csak az egész 700 gramm.

Nem gondoltam, hogy valakit tényleg be lehet ugratni ezekkel a reklámokkal.

2021. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem 4-5 ezer forint/kg. alatt nincs jó sajt.
2021. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
én egyszer pont abba a hibába estem hogy hozzá voltam szokva az átlag hazai íztelen trappistákhoz, aztán egyszer vettem jó pénzért egy félig kész sajttal töltött tortellinit és a végén nem tudtam megenni mert nekem túl fanyar volt a az sajt ami abban volt. persze ezzel nem azt mondom hogy lehet jobb sajt volt, csak visszafelé is elsülhet, nem tudni miylen igényekhez van belőve az olcsósajt
2021. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Bátyám ma ment bevásárolni neki, és valóban 700 gramm. Köszi a fáradozást, hogy utána néztetek.


11.-nek: Az a proli nem én voltam, csak hogy tudd. Ha ritkán kiírok egy kérdést, sosem pontozok lefelé, még ha baromságot írnak a kérdésem alá, akkor sem. Nem kell a könyöradományod. Miért feltételezed? Bár az ilyen vissza se néz ide, kár volt koptatnom az ujjaim.


Többieknek tényleg köszönöm szépen!

2021. okt. 24. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!