Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol vásároltok általában?...

Hol vásároltok általában? Melyik az olcsóbb ?

Figyelt kérdés

Csirkehús vagy húsúk szempontjából melyik bolt ami jobban megéri?

Lidl

Spar

Tescho

Auchan



2021. dec. 2. 13:14
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Tesco* bocsánat az elírásért
2021. dec. 2. 13:15
 2/22 anonim válasza:
41%
Sarki boltban a Marika neninel. Falun lakunk.
2021. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Tesco

Aldi v. Lidl

(Tescot azért kedvelem mert van többféle termék. Nem csak sajátmárkás. Pl ha ketchupot akarok venni van vagy 6-7 féle. Választhatok. Aldi, Lidlben csak saját van.)

2021. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
A Lidl a kedvencem, de az Aldi közelebb van és ezért oda is sokat járok. De vannak olyan termékek, amik csak a Sparban. Auchanban kaphatók, sőt vannak olyan akciók is, amik csak ott vannak. Figyelni szoktam az akciós újságot és az alapján megyek , akár több boltba is. A Tescoba ritkábban járok, bár régebben szerettem. Valahogy gyengébb lett a kínálat, az árak is magasak, emiatt nem megyek olyan messzire ezért. De az Auchanba havonta 1-2-szer mindigelmegyek, bár az sincs közel. De szeretek olyan nagy áruházban vásárolni, nézelődni, mindig találok valami érdekeset.
2021. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
91%
Lidl, Aldi szerintem a legolcsóbb, de ott csak előre csomagolt hús van. Sparban van hentespult és tapasztalatom szerint jó minőségű a hús, nem sokkal drágább mint máshol. Tescoval én már többször is megjártam ( romlott csirkét adtak el, büdös volt ) ha ingyen adnák se kellene többet onnan hús. Auchan pedig nincs a közelemben. ( Nyíregyháza )
2021. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

A húst és a zöldséget is a piacon vásárolom - megyeszékhelyi nagypiac -, sokkal olcsóbb, mint ezekben a boltokban.


Vagy két hete vettem csirkemellet 1200 ft/kg-ért, darált húst combból 1100 ft/kg-ért, tarja és karaj 1000 ft/kg volt, a csirkeszárny akciósan 500 ft/kg.


És ez normális hús volt, nem büdös, mint a Tescoban.

2021. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Lidl

Jó ár, jó minőségű

2021. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Én is többnyire aldi-lidl-ben veszek előrecsomagolt húst. NIncs sajnos bejáratott hentesem, és párszor jártam úgy, hogy hiábam mutattam rá egy bizonyos darab húsra, hogy annak az "elejét" kérem, otthon kiderült, hogy egy mócsingos darabot adott.


LEgtöbbször a szeletelt tarját, karajt, kockázott combot veszem, csirkemellből pedig a félkilós tálcásat. Szép egyenletesre vannak szeletelve, látok külön minden szeletet, hogy szép-e.

2021. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Spar, aldi
2021. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Húsokat elsősorban a Lidlben veszünk, az esik útba leginkább, de elégedettek is vagyunk vele. Ha úgy jön ki, veszünk húst a Sparban is, de az kerülő. Viszont sok más terméket inkább a Sparban vagy az Auchanban veszünk, így megyünk a Sparba is időnként. Az Auchanban nem szoktunk húst venni. Tesco nincs a közelben.
2021. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!