Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miben különböznek a narancsok?

Miben különböznek a narancsok?

Figyelt kérdés
Mondjuk, mindíg azt a narancsot veszem, amelyik olcsobb!ma görög narit vettem 499ft/kg. most jutott eszembe,eddig nem is figyeltem mi a különbség a különböző narancsok, úgy mint,"görög"-"spanyol"-"kubai"-("ALDI-s") narancsok közt.Volt amelyik jobban ízlett,volt amelyikről alíg tudtam levenni a hélyát,volt amelyiknek olyan vastag hélya volt, hogy alíg volt benne gyömülcs! soha nem tudatosult bennem, hogy milyen " nemzetiségű" A ma vásárolt görögből még nem zabáltam, mer volt még a multkori vérnarancsból! alíg bírtam meghámozni olyan vékony a hélya! tényleg mi a különbség?

#narancs #citrom #vérnarancs #görög narancs #spanyol narancs
2021. dec. 29. 21:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak görög narancsot szeretem, csak a Spar-ban kaphatót.Ez az a fajta, amelyik nem savas, és én nem szeretem pl. a spanyol narancsot, mert kb. olyan, mint a citrom.
2021. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!