Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Árthatok-e magamnak,ha nem...

Árthatok-e magamnak,ha nem glutén érzékenykènt át térek GM étkezésre?

Figyelt kérdés

Nem tudom köze van e hozzá,de 11 napja GM eszem,és én azóta olyan Depressziós és idegbeteg vagyok,hogy szerda óta táppénzen vagyok mert szét robbanok az idegtől,és a főnök már nem bírta elviselni.

Nem tudom ezért van e,csak ez is megfordult már a fejemben.



2022. máj. 14. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Felesleges gm étkezned, ha nem vagy cölis.
2022. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

6-os: több oldalról el vagy tévedve!

Egyrészt nem arról volt szó, hoyg így az illetö cöliákiás lesz, hanem a fehérjére (glutén) túlérzékeny. A cöliákia esetén a szervezet nem tudja feldoglzoni a glutént, a túlérzékenység esetén meg allaergiaszerü reakciókat okoz.

Másrészt attól, hogy valaki szerzett túlérzékenységben szenved, az soha nem lesz azonos a veleszülett, genetikailag keletkezett problémával!

2022. máj. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy ezek elvonási tünetek nálam??
2022. máj. 15. 09:15
 14/17 anonim ***** válasza:
26%

#12-es de ha egyszer nem igaz,amiket leírsz mit tudnék mondani ? :D Mutass már nekem légyszives egy szaklapból valamilyen cikket erről a túlérzékenységről , ami attól alakul ki,hogy valaki nem eszik glutént egy darabig utána pedig megint :D Légyszives, csak egyetlen egyet linkelj..


"A cöliákia esetén a szervezet nem tudja feldoglzoni a glutént" A közelében sem vagy annak ,hogy felfogd mi az a gluténérzékenység (= cöliákia) :D Keress már rá légyszi neten.



"Másrészt attól, hogy valaki szerzett túlérzékenységben szenved, az soha nem lesz azonos a veleszülett, genetikailag keletkezett problémával!"

erről a két típúsról is küldjél már valami linket. :D


Te szó szerint kitaláltál egy betegséget,és most úgy írsz róla,mintha létezne :DDDD

2022. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Valaki azért nekem is segítene a veszekedésen kívül ?
2022. máj. 15. 09:32
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, keresd fel a háziorvosod!
2022. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet amiatt probléma, mert mást eszel, lehet, hogy túl kevés kalóriát viszel be, lehet, hogy túl kevés a ch, amit fogyasztasz, meg lehet véletlen egybeesés is és valami más bajod van.

Menj el orvoshoz.

2022. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!