Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek ez milyen szendvic...

Szerintetek ez milyen szendvics ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Most jutott eszembe, hogy kitalálnék érdekes szendvics ötleteket mivel imádom a szendvicseket s fel akarom dobni, most ez jutott eszembe:

-Toast kenyér (csak simán)

-Kenhető sajt krém (akár több ízben is)

-Jalapeno paprika

-Tavaszi felvágott

-Vékonyan félbe vágott eper/málna

-Lapka sajt (2 db)

-Toast kenyér a tetejére.

Díszítésnek a tetejére 2 db málna szem.

Ízre fogalmam sincs milyen lenne de elképzelésem szerint nagyon ízletes. :D



2022. jún. 13. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Az eper/málna felejtős,annelkül jó.
2022. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem rossz.


Nagyon nem illő dolgokat pakolsz össze. Ha azt írnád, hogy eperlekvár például egy kis balzsamecettel ami eltompítja az édességét még jó is lehet sajt mellé. Ahogyan például az áfonya is passzol a camembert mellé.


Én például már csináltam egy narancs szószos hamburgert amibe hasonló módon került bele, mint amit írtam. Finom lett.


Az viszont szerintem nem igazán működik, ha húsos sajtos dolgok közé bedobunk nyers gyümölcsöket amik semmilyen hőkezelést nem kaptak.

2022. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Jujj!
2022. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem még a jalapeno is necces lenne, nemhogy a félbevágott eper/málna.
2022. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Moslék.
2022. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
69%
Maga az eper/málna nagyon elrontaná. A jalapeno paprikától meg lehet hogy olyan csípős hogy nem bírod megenni. Neten van sok szendvicsötlet biztos. De ha te így szeretnéd megenni ahogy leírtad akkor jó étvágyat.
2022. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!