Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőmargarin a szendvicsbe...

Sütőmargarin a szendvicsbe felejtős ötlet?

Figyelt kérdés

A vőlegényemnek én készítem el a másnapi uzsonnáját a munkába,szegény későn jön és korán megy..Elkövettem azt a hibát,hogy elfelejtettem kenőmargarint vásárolni a boltban.Viszont sütőmargarin az van,egy szupermarket saját márkás terméke,a zsírtartalma alacsony a víztartalma magasabb mint egy márkásabb fajtáé..

Megfordulta a fejemben,hogy ezzel kenem meg a zsemléket mert friss..Csakhogy azon kívül,hogy nyilván jóval nehezebben kenhető azon aggódom,hogy nem e lesz tőle beteg,vagy rontja el a gyomrát..


2020. aug. 10. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Konkrétan miért lenne tőle beteg? Kend meg vele, nem lesz semmi baja. De inkább vajat vegyél legközelebb margarin helyett
2020. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle beteg. De az íze nem olyan jó, mint a szendvicshez szánt margarinnak. Vágj le egy darabot, hagyd kinn szobahőmérsékleten egy órát, utána fogod tudni kenni.
2020. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, és inkább azt szoktam enni mint vajat :D
2020. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Az első hozzászólóval értek egyet, hogy inkább vajat vegyél a szendvicsbe, az sokkal finomabb.
2020. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, hogy jut eszedbe, hogy egy élelmiszer, amit süteményben el szoktak fogyasztani, betegséget, gyomorrontást okoz csak azért, mert kenyéren van, nem süteményen???
2020. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Kenés után szórjál rá Vegetát, az feljavítja az ízét, utána mehet bele bármi.
2020. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!