Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyit költesz havonta...

Mennyit költesz havonta élelmiszerre? Ha rendelsz készételt, vagy beülsz étterembe havonta hányszor? Milyen kaját eszel: minőségi hús hal, zöldféle, vagy olcsó szénhidrát tészta édesség?

Figyelt kérdés
Tudom hogy drágul több, mint 10%-kal évesen, de most mennyit?

2022. jún. 18. 22:55
1 2 3 4
 31/32 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
100%

Sziasztok, kb 40 ezerből megvan a havi kajám, ha nem megyek "kajálós-beülős" stb programokra. Így nyáron egyébként egyszerűbb is, mivel lehet végre piknikezni:D


-kenyér, tésztafélék, tofu, hummusz, babfélék, zöldség-gyümölcs és nagyon sok fűszer. Ezeket szoktam vásárolni.


.

Költségekhez nem számoltam a kávét megbédesítőt, de azokat nem minden hónapban veszek. Tejet, növényi tejet nem szoktam inni, meg bolti üccsit sem:)

egyébként nem eszem húst, sajtot, tojást....


Azért kíváncsi leszek, pár hónap múlva mennyibe fog kerülni az, hogy tele egyem a fejem xD

2022. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
100%
*kávét meg édesítőt * akartam írni, csak elrontotta a mobil:D
2022. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!