Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyi és milyen húst fogyaszt...

Mennyi és milyen húst fogyasztotok, mióta elszálltak az árak? Változtak a húsfogyasztási szokásaitok?

Figyelt kérdés
Nyilván azokhoz szól a kérdés, akik esznek húst.

2022. júl. 13. 15:24
 1/10 gagexbabexx ***** válasza:
100%
Nekem nem változtak. Igazából rendszeresen eszek húst, mikor milyet :D
2022. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mindig csak csirkemellett és sertés darálthúst ettünk, mostmár a mennyiség negyedét sem, de nem az ára miatt, hanem mert alig lehet kapni
2022. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanazt, amit eddig is: csirkemell filé, marhahús. Mindennap hús van, hetente egyszer hal. Nem változott semmi.
2022. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk sem változott, mivel sok másnak is ugyanúgy felment az ára.
2022. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Csirkemellet, csirkecombot, darált sertéshúst eszünk leginkább. Néha halat. Nem változtak a szokásaink. Majdnem minden nap eszünk húst, igaz, keveset - pl. egy fél kiló darálthús t 2-en 2-3 napig eszünk.
2022. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem bírok ki egy napot hús nélkül. Minden más élelmiszer ára is robbanásszerűen emelkedik, ilyen szempontból mindegy.
2022. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is kb. csak csirkét fogyasztottunk és most is azt.
2022. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtak. Mind felment, tehát nincs melyikről lemondani ha nem akarunk vegák lenni.
2022. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Főleg csirkemell, néha csirkecomb, darált sertéshús, pörköltnek sertés (általában comb, néha karaj vagy tarja).

Nem ezeken múlna, de nekem változott. Voltak olyan árak, amire azt mondtam, hogy nem veszem meg. Több főzeléket eszünk, van, hogy hús nélkül (néha virsli, bár ez leosztva drágább is tud lenni), sokszor tojással. De én nem is kívánom a húst, sok olyan étel van, amibe mondjuk elég 500g 4 adaghoz, mert egyben eszed az ételt, és nem a klasszikus köret+hús kombó

2022. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nalunk valtozott, mi most inkabb halat es csirke/pulykamellet veszunk. eddig ettunk disznot is, de azt mar 1-2 honapja likvidaltuk. helyette halat veszunk, sokkal finomabb es egeszsegesebb is, mint a diszno.
2022. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!