Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miert vannak oda annyian a...

Miert vannak oda annyian a kovászos kenyérert?

Figyelt kérdés

Több embernél hallottam már ezt ilyen nagy elismeréssel, hogy "igen, ez normális kovászos kenyér" meg hogy ő azt vesz, mert mennyivel tovább eláll.

A férjem is mindig azt vesz, aztán másnap már alig lehet elragni a héját, és amúgy nekem sótlan is.

Mi a jó benne?



2022. júl. 26. 06:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
22%

#30:

Szerintem járj utána mélyebben.

Én nem azt írtam, hogy egy glutén érzékenynek jó a kovászos kenyér, hanem azt, hogy nem harapódzott volna el ennyire a glutén érzékenység az idők során, ha megmaradtunk volna a házi kovászos pékáruk fogyasztásánál.

A kérdező szimplán csak hülye egyébként a témához, vagy csak kötekedő fajta.

2022. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
39%

A glutén érzékenység a bolti kajától van, nem konkrétan a csak a kenyerektől.

Minnél több bolti kaját eszel ,annál rosszabb géneket adsz át a gyerekeidnek is.Ez nem csak rólad szól.Mindent öröklünk.

2022. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%
A #32-es otthon van a témában, tuti! :)
2022. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
27%

Nem igaz hogy nem értitek, azt hogy egyre fiatalabb korosztály kezd el lebetegedni.Egyre fiatalabb a rákos, a szívbeteg, a különféle elmezavarok, allergiák.Ennek mind a bolti kaja az oka elsősorban.

Minden bolti kajába benne van a tartósítószer ,emulgélek, színezékek.Normális ,hogy egyre betegebb lesz a társadalom is...

2022. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%

A másik ,a nem mozgás.Egyre kevesebb sport, fizikai munka, aminek a hatasa a szervezetre ,meg az immunitás leromlását eredményezi.Csak hogy tudjátok a mozgás ,sportolás is erősíti az immunitást.

Na most adjátok össze, egészségtelen kaja, meg nem mozgás milyen embert eredményez??

2022. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
Ja bocsánat a szreszt kihagytam még...
2022. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
18%
Streszt
2022. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
50%
A boltban kovászos kenyérként árult kenyerek többségébe élesztőt is tesznek, az egyszerűbb elkészítés érdekében. Van benne valamennyi kovász, hogy ráírhassák, hogy kovászos. Valószínűleg a férjed is ilyet vesz és lehet, hogy az igazi, csak kovásszal készült kenyér ízlene.
2022. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Senior Séf ***** válasza:
Sokkal egészségesebb. A kovászolás folyamán a glutén gliadinra és gluteninre bomlik, s ilyen formában nem okoz áteresztő bél szindrómát, ami a ma járványszerűen terjedő autoimmun betegségek fő okozója.
2022. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!