Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a vacsora és a reggeli...

Mi a vacsora és a reggeli nálatok?

Figyelt kérdés
Munka után/előtt miket szoktatok enni?

2022. szept. 20. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli általában tk kenyér, sajtkrém/hunusz/lencsekrém/babkrém/paprikakrém + sonka + sajt + zöldsegek

Néha amerikai palacsinta házi lekvárral, ezt elozo este sutom es reggel kenyerpiritoba teszem.


Vacsi kb ugyanez, az ebed nalam a meleg etel

2022. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Reggeli 11-dél körül valamilyen kenyérféle, sajt, sonka/kolbász, zöldségek, heti párszor tojás, néha házi szendvicskrém. Vacsora a főtt étel, 6-7 körül, ez változó, több nemzet konyháját szeretem. Heti 2-3x húsmentesen, ma pl. marokkói csicseriborsó leves és cukkinitócsni tzatzikivel, tegnap bolognai spagetti volt házi tésztával és házi szósszal, holnap paprikás csirke lesz tarhonyával és savanyúsággal.

Nem ebédelek, sokkal jobb a közérzetem amióta átszoktam a napi 2 étkezésre.

2022. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig más, ma például calzone volt a reggeli. Fizikai munkát végzek, és délig nincs evési lehetőség, szóval én ilyenkor tömöm meg magam inkább.
2022. szept. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggeli vmi gyümölcs ami van és laktozmentes joghurt

Napközben facsart narancs v grapefrutpt iszok az eltelít ebédig.

Vacsorára van h semmit vagy mogyoro, popcorn. Ha fözök levest akkor leves ritkán eszek már vacsorát ebédkor falok egy jót ma babfőzeléket eszek ebédre :)

2022. szept. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vacsora: szendvics vagy ebédmaradék


Reggeli: változó, leginkább zabkása, pékáru, szendvics, rántotta, müzli, stb.

2022. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!