Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit ajánlotok reggelire, ami...

Mit ajánlotok reggelire, ami egészséges és finom, és rövid idő alatt megvan?

Figyelt kérdés
Zabkásáért nem rajongok (a bolti porokat próbáltam)

2023. jan. 24. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Sör
2023. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Szalonnás tojás savanyú uborkával.
2023. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Korán reggel milyen jó is szalonnás szaggal utazni és bemenni a munkahelyre:)
2023. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Én pékségben szoktam vásárolni, épp, amihez kedvem van. Már egy ideje nem foglalkozok ezzel az egészséges dologgal, már csak a korom miatt sem érdekel, mivel elmúltam 40. Általában szendvicseket veszek, kakós csigát. Vagy ha sorba jutok a Fornettinél, akkor szoktam venni túrós batyút és finom a pogácsájuk. :-)
2023. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem is zabkása, de zabpehely azért talán még szóba jöhet, amit úgy ízesítesz, ahogy akarsz, vagy veszel kész (nem cukrozott) müzlit. Sok rost van benne, és alacsony a glikémiás indexe. Hasonló a rozskenyér is, bár azok egy része is búza, ami kevésbé egészséges ilyen szempontból, bár sokkal finomabb.
2023. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

3


Zuhany,fogmosás és probléma megoldva..Ezek amúgy is sok embernek a reggeli rutin részei.Legalábbis nekem ez a sorrend:reggeli,fogmosás zuhany.Dolgozni meg nem az otthoni ruhájában megy az ember.Tehát a munkás ruha sem veszi át a szalonna illatot.Mert nem azt viseli az ember miközben sütöget.

2023. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat. #5, és azokat joghurtba szóórva, vagy hogy ajánlod?
2023. jan. 24. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Mondom, ahogy szereted. Kísérletezz. Én pl. összekeverem fahéjjal, mazsolával, esetleg mogyoróval, egy kis mogyoróolajjal, és egy kevés sima vízzel, amennyit rögtön fel is szív keverés közben.
2023. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

"nem foglalkozok ezzel az egészséges dologgal, már csak a korom miatt sem érdekel, mivel elmúltam 40"


Pont ilyenkor kéne vele foglalkozni. Fiatalon az ember szervezete sokkal több mindent kibír.

2023. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem igaz a zabkása a nagy kedvenc, de ha neked nem, az sem baj. Amúgy a bolti közel sem olyan jó. Natúr joghurtba is szórhatsz zabpelyhet-gyümölcsöt-aszalt gyomit-magvakat. Finom, egészséges, sok energiát ad. Ha viszont diétázol, figyelj a mennyiségre, mert erre könnyen rá lehet kapni. De egy zöldséges rántotta is mindig jó reggeli. Akár mikrobán is készítheted. Ha eszel + fehérjét, akkor a fehérjeüsti, vagy a házi zabüsti is szóba jöhet. Persze a kenyér is jó megoldás. Válaszd a teljekiőrlésűt, sovány sonkával-sajttal-zöldséggel, ha szereted avokadókrémmel. Na meg persze, amit megengedhet magának az ember ilyen árak mellett.....Jó étvágyat.
2023. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!