Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Gyorsan szeretnek hizni hogyan?

Gyorsan szeretnek hizni hogyan?

Figyelt kérdés
minél gyorsabban szeretnek hizni most 48kg vagyok es ilyen 55-60kg szeretnek lenni ha pl 2 naponta megeszek egy 400g os teljes nutellat akkor az segít?
2023. okt. 8. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Igyál Nutridrink tápszert, nekem azt írták, amikor betegség miatt durván lefogytam. 700 kcal van egy üvegben, jóllakat és minden tápanyag benne van, ami az egészségedhez kell. Testépítők is isszák izomépítésnél.
2023. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nutella a megoldás. Táplálkozz helyesen és úgy növeld a kalóriaadagodat. Ajànlom az olajos magvakat pl mogyoró. Rengeteg benne a kalória
2023. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elottem is írták tápszer (sok izben van, a barackos pl szerintem undorito. A csoki, vanilia, kaves ihato, az epres is elmegy)

Emellé tomegnovelo port is ajánlok, meg fehérje port is. Ebbol van gyógyszertari is, az tok semleges izu (protifar)

Tapszerbol van olyan ami plusz feherje tartalmu


Ha meg tudsz enni annyit, akkor meg magvak, zsíros sajtok, zsíros túró, tej. Banán, zabpehely.

Banan, zab, feherje kombobol tudsz extra magas kaloriaju turmixot csinalni, ugy konnyebben lemegy.

2023. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok szénhidráttal lehet hízni, plusz édesség ahogy írtad Nutella meg cukros üdítők.
2023. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ilyen sokat hízni? Nem szabad gyorsan hízni ugyanúgy, ahogy fogyni sem. Kalóritöbblet, de közben figyelni kell az egészséges, kiegyensúlyozott étkezésre. Ha ennyire messziről ugatod a témát akkor keress fel egy dietetikust.
2023. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!