Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ilyen esetben vissza térítik...

Ilyen esetben vissza térítik az árát?

Figyelt kérdés

Tegnap megbontottam egy csomag Vietnámból származó rizst.Kiöntöttem egy tálba..Aztán mocorgást láttam a halomban.Valami számomra ismeretlen,még élő fekete színű vietnámi szúnyogbogár volt benne.Ilyen rovart még nem láttam.Kivettem az élőlényt.Átmostam a rizst.Gondoltam jó lesz az.De azért elkészítés előtt beleszagoltam.Furcsa dohos,rothadt bukéja volt.

Mérgemben el is öntöttem az egészet...Ha vissza vittem volna a boltba;akkor ilyen esetben jog szerint kötelesek vissza téríteni az árát?



#Ismeretlen, élőlény az ételben.
dec. 25. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérítik valószínű mégha nem is a bolt tehet róla.
dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi lehetett az a szűnyogbogár":

[link]

dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ezer százalék zsizsik lesz, szóval MINDEN rizst dobj ki, sőt, mindent, ami nem zárható üvegben van, mert a kis szmét mindenbe belepetéz, aztán fertőtleníts.


Nekünk még nem volt zsizsikünk, ismerősnek volt, a teljes spejzet ki kellett pakolnia és mindent kidobálni, amit ott tárolt.

dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3


Ez nejlonzacskóba csomagolt nemrég vásárolt rizs volt.Frissen bontottam meg.Úgyhogy szinte biztos,hogy magában a csomagban volt;azzal érkezett az organizmus.Miután kidobtam felbontottam egy másik márkájú rizst.Okulva az esetből elkészítés előtt alaposan átnéztem.Annak semmi baja nem volt.Ritkán tárolok felbontva rizst.Mert egy kilót általában egyszerre megcsinálok...Mondjuk ugyanabból a szekvetből van még egy bontatlan csomag...

dec. 25. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Zsizsiknek, molylepkének nem akadály a nejlon csomagolás sem.

Bárhol belekerülhettek a bogarak, benne lehettek már a learatott termésben, de a szállítás, tárolás során, akár a boltban is át tudnak mászni, a nejlon nem akadály.

Nem is értem, ha ilyen volt az egyik csomag, a másikat miért tartod a többi élelmiszer közelében.

dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!