Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Instant keleti (kínai) csomago...

Instant keleti (kínai) csomagolt ételből mit érdemes kipróbálni, melyik jó és finom?

Figyelt kérdés

tészta is lehet vagy leves is.

Nem ismerem őket. De hallottam valamelyik finom tud lenni.


Vacsorára vagy ebédre is?



febr. 21. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Összes fajta Samyang Buldak

Shin Ramyun

Még az Oyakata se rossz

Van aki a komolyabb Vifon cuccokat is szereti

Ja és ha nem szereted a csípőset akkor ebbe bele se kezdj mert a legtöbbnek az a lényege

febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Neoguriból ez a fajta:


[link]


Minden hónap elején veszek belőle öt-tíz darabot (van, hogy elvitték, nem tudok néhánynál többet), imádom. A többivel ellentétben ez nem csípős. Jól néznek ki ezek az ázsiai kaják meg jók is... lennének az ízek, ha nem rontaná el az átkozott csípősség. Alig akad olyan, amitől nem lángol az ember valaga. Szerencsére ez a fajta emberkímélő.



A másik, ami még a válogatós apámnak is bejött, és nem csípős, ez a fajta chapagetti:


[link]

febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
A Nissinnek van Yakitoris tésztája, egyszerűen imádom. Nem csípős, szóval ajánlom bárkinek. Arra viszont jobb felkészülni, hogy kicsit édeskés, de azért bőven nem desszert vagy édesség jellegű.
febr. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Én a Buldak tésztaleveséből szoktam venni a nagyon csípőseket, illetve ramen és kimchi ízesítésűt. Tegyük hozzá, hogy csípősmániás vagyok.
febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Buldakból az alap piros is túl csípős egy átlagembernek aki nincs benne ezekben, ne vegyétek el a kedvét.
febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!