Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tubusos pizzakrémet szoktatok...

Tubusos pizzakrémet szoktatok tenni a házi készítésű pizzára?

Figyelt kérdés

márc. 6. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem
márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem, soha!


Én meg szoktam adni a módját és készítek sajátot. Ritkán eszem pizzát, így amikor igen, akkor megadom a módját és készítek a lehetőségekhez mérten olyan szószt ami látott igazi paradicsomot is.


Egyébként nem nagy dolog egy ilyet készíteni.


Pici olajon megpirítasz hagymát és fokhagymát, majd beleteszem a turmix gépembe, ahol kicsi paradicsom társaságában szétdarálom, hogy ne legyenek benne hagymarabok. Visszateszem a gázra, felöntöm még paradicsommal (vagy üveges, vagy darabolt) és fűszerezem. Só, bors, oregánó és esetleg bazsalikom és egy 10 percet főzöm.


Ha lilahagymát használsz sima helyett akkor lesz egy pici alap édeskés íze. Nagyon fel tudja dobni.

márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha sajátot készítek, semmiképpen nem rontom el. Akkor vehetnék boltit is. magam készítem a sugot is, nem csak a tésztát.
márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Időnként szoktam
márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem,kb kettő perc amíg a konzerv paradicsomot botmixerrel összezúzom.Só,bazsalikom pici fokhagyma és voila kész is.
márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Nekem nagyon nem jön be a tubusos. 2 perc összedobni sk egy sokkal finomabb pizzaszószt.
márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Feleségem szokott rá tenni, a gyerekek meg már megszerettek az ízét.
márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Maga az aromája még bejönne, de baromi sós sajnos:(
márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Jó, itt mindenki Jamie Oliver, én meg nem.

Egy évben, egyszer, max kétszer sütök, mikor semmi ötletem (amúgy naponta főzök), és én bizony használok. A penny-s egyáltalán nem sós, úgyhogy azt veszem.

márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
#9 Ezért kellett mindenkit lepontoznod, aki nem használ? Ízlések és pofonok, jó reggelt.
márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!