Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tubusos pizzakrémet szoktatok...

Tubusos pizzakrémet szoktatok tenni a házi készítésű pizzára?

Figyelt kérdés

márc. 6. 14:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%
10, pontozgsssanak a dedósok, én nem foglalkozom vele.
márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Amit én kotyvasztottam mindig rossz lett...
márc. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ízlik. Nyilván lehet házilag is kevergetni valamit, de néha jól tud jönni, hogy gyorsan készen van egy vállalható pizzaszósz. Persze az álszentek azok még a sót is maguknak bányásszák ki, lisztet maguknak őrlik, mert fúj a bolti az szr stb. 🤣Vannak emberek, akiknek rengeteg szabadidejük lehet, hogy mindig mindent van idejük otthon készíteni. Én is szeretek sütni-főzni, de heti 40 óra munka+ több óra utazás mellett nem mindig van idő és kedv mindent házilag csinálni. Attól még lehet finom valami.
márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nekem is ízlik, használom is. Melegszendvicsbe is jó.

A boltokból is mindig fogy, ha pedig akciós, azonnal elfogy, tehát vannak, akik megveszik.

Sok ételes kérdésnél látom, hogy lepontozzák azokat, akik a pizzára bolti pizzakrémet, a bolognaiba tasakos port, az egyéb ételekbe pedig bolti ételízesítőt pl. Vegetát tesznek.

Pedig lehet, hogy a pizzakrémet, port, vegetát vásárlók is használnak néha külön fűszert és paradicsomot vagy paradicsompürét, ha van idejük, vagy esetleg részben, pl. bolognai szószba lehet tenni paradicsomszószt, fűszereket ÉS kész port is vegyesen, illetve egyéb ételekbe is lehet tenni saját fűszereket ÉS Vegetát is vegyesen, na és akkor mi van?

Senki nincs a saját készítésű ellen, de a nem sajátot használókat sokszor lenézik, legalábbis a pontozás ezt mutatja. Holott a kérdésre válaszolnak, elvileg hasznos a valaszuk, de csak azért is lenyomják, mert fúúúj bolti pizzakrém.

márc. 7. 12:35
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam és én is melegszendvicsre is szoktam belőle tenni. :)
márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Jesszusom, dehogy! Az sokkal inkább pizzás tekercsbe való és hasonló péksüteményekbe. Habár én egyáltalán nem hiszek ezekben a tartósítószeres szószokban. Az egyetlen amit hajlandó vagyok megvásárolni az a piros arany!
márc. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
80%
Szoktam tenni rá, de én kikeverem tejföllel előtte,mert nekem picit sós. Régebben szoktam főzni is. Hagymát piritottam erre öntöttem a házi fözött paradicsomlevet, fűszereztem és legalább 2 órát főztem,míg nagyon sűrüre főtt. Nagyon finom volt pizzára, pizzás csigára kenve.
márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mindenki mindenki lepontoz, minden kérdésnél. Ilyen szempontból ez a rovat rosszabb, mint az ezo vagy a politika.


Részemről a kérdés a lényeg.

Volt régebben egy idegbeteg. Ő az egyik instant márkáról áradozott. Hogy nincs annál jobb. Hát igen. Összetevők: 90% cukor.


Na de ne másró írjak.

Szóval azon, hogy ki mit használ, nincs mit vitázni, pontozni.

Ha azt írom, hogy cipőkrémet nyomok a pizzára, azon sem nagyon.


Az ilyen készítmények azért megosztóak, mert ha valaki el tud készíteni jót, minek a konzerv?

Lehet, nem mindenkinek sikerül elkészítenie jól, vagy időt akar.megtakarítani. bevállalja a nitrites pácsót (én ezt mindig csével mondom).

De pl. pirított hagymát

minek venni?

Én leginkább azokat a netes recepteket nem értem, amiben mindent bele tesz frissen. De tényleg. És még a konzervet is?

Minek?

Személy szerint a pizzakrémnel az a gondom, hogy rengeteg só van benne, és sem alapnak nem az igazi, sem a feltétekre.

márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a problémák itt kezdődnek, hogy pizzára nem krémet teszünk, hanem szószt. Ez a pizzakrém nem pizzára való szósz helyett, hanem ízesítésnek, pl. szendvicsre, péksüteményekre. Eleve megtévesztőnek tartom, hogy egyes pizzakrémek tubusára egy pizzatészta van odabiggyesztve illusztrációnak.
márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Peggynek való. Bár ő ki sem nyitná a tubust, mert nincs ráírva.
márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!