Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Pangasius halfilét érdemes...

A Pangasius halfilét érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszakat írnak róla, pl. tartási körülmények, meg amivel etetik a halakat stb. Viszont olcsó.

márc. 28. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer belefutottam egy nagyon rossz ízűbe. Én nagyon sok mindent meg tudok enni, de azt nem sikerült. Azóta nem vettem.
márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Majd ha gazdag leszek veszek mást. Az omega 3 fontos és ha ezt megengesheted magadnak akkor nsugodtan vegyel. Ha meg fontos a kornyezetvedelem akkor ne minden nap edd hanem mondjuk csak kethetente
márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátom vett karácsonykor. Kirántottam, nagyon szép fehér húsa volt, nem volt benne szálka. Én nem szeretem a halat, nem ettem belőle, de nagyon jól nézett ki, és egyáltalán nem volt halszaga.
márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más, én nem szeretem.

Pisztráng na az ok.

márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból szeretem a halat. Pangasiust egyszer ettem, többet nem fogok.
márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem nagy minőségű de van ebből is jobb.Futottam már bele olyanba is ami olvasztás után kuka volt.

Vegyél előhűtött afrikai harcsát vagy tilápia filét.

márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg lehet enni.
márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Egyszer, régebben én is vettem olyat, amit ki kellett dobni. Kiolvasztottam, de kifejezetten undorító volt, kidobtam mindenestől. De vettem már lazacból is undorítót.
márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Amikor kezdett elterjedni, akkor egész jó minőségű volt. Aztán kétszer is belefutottam ilyen iszap, vagy nem tudom milyen ízűbe. Azóta (8-10 éve) nem vettünk.
márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam róla ezt meg azt. Aztán a barátnőmmel továbbképzésen voltunk, egy közeli önkiszolgáló étteremben kajáltunk. Meghívott, és mire szóhoz jutottam, kikérte a rántott pangasiust mindkettőnknek (párolt rizzsel, tartárral). Na gondoltam, ez van. De: Nagyon finom volt! (Lehet, hogy éppen szerencsénk volt, de ízlett).
márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!