Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tényleg átverés, hogy a Pick...

Tényleg átverés, hogy a Pick téliszalámi egy minőségi szalámi lenne?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy nagyon jó a marketingje de valójában ugyanúgy vágóhídi hulladékból készül mint a legtöbb szalámi, és a minőségi szalámi nem itt kezdődik, pl. Németországban nem is tartják annak, olcsóbb is mint itthon. Tehát a hús feldolgozásakor visszamaradt húscafatokat, nyesedékeket meg zsírokat darálják le és abból készül ez is. És a jó fűszerezése miatt ízlik sokaknak, meg nem azért drága mert annyira minőségi hanem mert megtehetik h ennyiért adják úgy is megveszik sokan. Na most én láttam egy videót Fördős Zével ami a Pick gyárban készült, amiben azt mondták h a sertés legnemesebb részeiből készül, tarja, karaj, comb. Mondjuk ezt a videót a Pick készítette és Zé is hajlandó bármit reklámozni jó pénzért de azért azt nem hiszem h ilyen szinten megvezetnék az embereket. Valahol a kettő között lehet az igazság de azért annyira csak nem gagyi mint egy parizer mert én is szeretem.
márc. 30. 02:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%

Szóval 300 év kell a penészhez...

Licitáljunk,szerintem 12625 év

Valaki tud esetleg még nagyobb baromságot mondani?

márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem baromság csak tájékozottsága!

Tokajban van pincém ottani nemes penész 400-éves és ez termeli a bor sajátosságát!

Franciától Amerikán át jönnek a penész virágért hogy adjak le belőle!

De nem adok el!

Úgy hogy hátrébb az agyarakkal 12-es!

márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11%
13-tulajdonkép mit akarsz mondani?A téliszalámin nem nemespenész van,mert 150 év alatt nem tudott megjelenni?tehát a penész bevonat csak átverés?ugyanazt a gombát használják borhoz,sajthoz,szalámihoz?
márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

13 as egy idióta


hagyjátok:)

márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

14-es alapozd meg az állításodat! Vagy te vagy az aki 4-privátott küldött hogy édesanyám k...a és egy g...i vagyok!

Őrölj hogy nem írom ki a teljes neved ide!

márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%

Én 1 privátot se írtam neked te nyomorék


Vagy skizofrén vagy vagy csak debil:D

márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!