Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Honnan szoktál online bevásáro...

Honnan szoktál online bevásárolni? Miért pont onnan? Milyen negatív vagy pozitív tapasztalatod van?

Figyelt kérdés
máj. 24. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Tesco
Auchan
Kifli
Egyéb
28 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesco, mivel Auchan és Kifli nincs a városomban. A Roksch-sal lehetne rendelni az ALDI-ból, de nem igazán kedvelem az ottani termékeket. Ha lenne LIDL házhozszállítás, lehet hogy váltanék. Kb 3-4 éve rendelem házhoz a bevásárlást, többnyire elégedett vagyok, 1-2 alkalommal kellett reklamálnom valami miatt, általában megoldódott a dolog.
máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Tesco.

Kifli nincs, Auchant meg mikor legutóbb néztük, nem is helyből hozta volna, hanem országos szállítással, ráadásul nem saját szállítóval kiválasztott időben, hanem rendes futárral. Spar lenne még, de ott meg előrefizetés van. Azt meg szintén nem szeretem. Nem szeretem a kavarodást, hogy kifizettem, de nem volt, nem hozták, majd vissza utalják...

Tesco mindenben megfelel. Jó, nem feltétlen az árakban, de teljes a termékválaszték, kiválasztott időben hozza, szállításkor fizet az ember...Nem is szokott gond lenni vele. Néhányszor volt, hogy nem volt a rendelt termék, de nem jellemző.

máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Egy ideig (több év) rendeltem a tescotól egy idö rokonnak, aki messze él tölünk, az állapota miatt nem tudott bevásárolni semmit. A tesco volt az egyetlen a környéken, ami lakásajtóig szállít, mindegyik másik csak a ház kapujáig és mivel nem tudott lépcsözni sem az illetö, ez nagyon fontos volt.

Sajnos idöközben meghalt, így nincs szükségem erre a szolgáltatásra. Nagyon elégedett voltam vele, mert pontosan (a megadott egy órás idötartam alatt) szállítottak mindent, igen ritkán volt, hogy valamit nem tudtak küldeni, a futárok udvariasak és nagyon segítökészek voltak, egyetlen egyszer nem volt probléma a szállítással.

máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%

Auchan. Jók az árak, jók a sajátmárkás cuccok, (actuel, stb) aránylag jó a választék.

Nagy a terület, kényelmesen el lehet férni a bevásárlókocsival, nem leszek 1 másodpercen belül klausztrofóbiás, mint a nyomorgós lidlben, pennyben, és hasonló agyonzsúfolt kis szarokban.

máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
#4-es szerintem ezt benézted, a kérdező az online bevásárlásra gondolt :)
máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
83%
A biobarlangból, online megrendelem és minden héten hazaszállítják. Így van friss bio gyümölcsöm, zöldségem, és minden más ami még kell.
máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Tesco.

Általában minden rendelésnél van legalább 1 termék ami nincs

máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Kifli draga. Sokaig tesco de mar rendszeresen pofatlanul sokat kesnek szoval at fogok szokni az auchanra. Auchanban rossz hlgy nem lehet dbra venni, sokmindenbol minimum fel kilo kell
máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%
Kifli volt eddig, de azt hiszem jövő hét hétfőtől kipróbálom a zsemlét is. Hátha jobb.
máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Katona Dius ***** válasza:
82%

Legnagyobb bánatomra a mi városunkban nincs ilyen lehetőség. Pedig utálok vásárolni, utálom, ha a s.ggembe tolják a bevásárló kocsit, hogy mindig tele a bolt, mindegy mikor megyek és nem lehet "csak úgy beugrani valamiért gyorsan".

Talán a szomszéd városból lehet kihoznák (nem tudom, mosz mi a helyzet, pár éve próbáltam volna, akkor még nem), de lehet a szállítási költség miatt meg nem érné meg (szintén nem tudom, kiszállításra, vagy km-re számolják).

Plusz kötetlen munkaidőm van (gyakran az én káromra), és teljesen kaotikus, mikor dolgozom. Szóval ha megrendelném, nem biztos, hogy át is tudnám venni, otthon lennék mikor hozzák. Pedig jó opció lenne a személyes bevásárlás helyett.

máj. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!