Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van negatív tapasztalatotok...

Van negatív tapasztalatotok konyhai robotgépekkel?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy olyan gépet ami tud tésztát dagasztani meg mindenfélét keverni vagy felverni, de elég nagy árkülönbségek vannak kb ugyanolyannak tűnő gépek közt. Kb. 30 ezer ft.-os kategóriában vennék, vagy egy Bomann KM 6009 vagy egy Bosch MUM 44R1-on gondolkozom, de mi van ha azért nem kerül 70 ezerbe mert valami nagy hátrányuk van?


Valakinek van ilyennel tapasztalata?


2021. jún. 25. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Bosch MUM-mal nem lőhetsz mellé!

Nagyon sokunknak bevált.

2021. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia :)

Én kb 1 éve vettem Bomannt és elégedett vagyok vele. Az Auchanba vettem, tökéletesen végzi a munkáját. Egyetlen hátránya, hogy kissé hangos, hallkabbra számítottam

2021. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván vannak különbségek, és általánosságban igaz az, hogy a drágább az jobb minőségű, ugyanakkor az is igaz, hogy az olcsóbbak is bírják a gyűrődést, hiszen minimum 1 év garanciát kell adniuk a forgalmazóknak. A dizájn és a márkanév teszi igazán drágává a terméket, nem a tudás. Én 30 éves cseh robotgépet használok, nem volt túl drága, és soha nem volt semmi baja.
2021. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Bosch mum4427-et próbáltam, nem sokra jó, most egy mum5-ösön gondolkozok, de félek, hogy megbánom.

Most küldtem vissza egy 90ezres sencort, mert nem voltam megelégedve a munkájával, őszintén szólva a 450w-os tefal kézi mixerem jobban dagaszt, mint a sencor és a mum

2021. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Év elején vettem Bosch MUM 44R1-et úgy 25.000-ért, és a 3 személyes háztartásunkban tökéletes segítő a habverésnél és a dagasztásnál egyaránt. Volt ott 250.000-ért is egyéb típusú Bosch MUM, az valamivel nagyobb méretű és nagyobb teljesítmnyű volt, annak sokkal több funkciója, sokkal több tartozéka is volt (húsdaráló, reszelő, szeletelő, fagylalt készítő?).
2021. jún. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bosch MUM 5-öt vettünk nemrég, nagyon szeretem:)
2021. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csakis Silvercrestet vennék.
2021. jún. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!