Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Minden állat húsát meg lehet...

Minden állat húsát meg lehet enni? Van olyan amelyik ehetetlen mert pld mérgező, vagy borzalmas íze van, stb?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Ábel a rengetegben szerint a sas ehetetlen.

Gyanítom, hogy sok ehetetlen állat van még, bizonyos halak például mérgezőek.

2012. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet enni élő polipot is, csak kissé macerás.

http://www.youtube.com/watch?v=oNy8MUPOAtQ


Bear Grylls szerint a természetben minden ehető. Te is.

2012. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
A mérgező állatot is meg lehet enni, csak rosszabb esetben belehalsz. De egyébkét bármi megehető, még a betondarabok is.
2012. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több millió állat faj van a világon... kizárt hogy mind ehető legyen... például a foltos szalamandra se ehető úgy tudom
2012. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nyílméreg békát nem ennék...

A japóknál van valami kufu hal amihez külön jogosítvány kell hogy elékésztítsék, mert halálosan mérgező. De maradjunk itthon, nem véletlenül nem esznek a magyarok leveli békát...

2012. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A napokban láttam egy utifilmet, valahol a malájok körül él a gömbhal, állítólag az is mérgező. Szegények közül többen meghaltak, mert azt készítették el a családnak.
2012. aug. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gömbhal is ehető ha jól van elkészítva. Ázsiában a jobb helyeken ez ínnyencfalat a bátor embereknek. Sőt a "nyilméreg" békát is meg lehet enni ha megfelelően van elkészítva. Biztos vannak húsok amik nem túl finomak 1 magyar számára, de máshol lehet h az a legjobb étel. Pl kenguru, teve, pocok, ürge....stb A csigát már kostoltam is és nekem nagyon nem ízlett
2012. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!