Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szereted a hortobágyi palacsin...

Szereted a hortobágyi palacsintát?

Figyelt kérdés
Én ma ettem először, azóta is fáj tőle a pocim:(

2012. nov. 7. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem!
2012. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cass90 ***** válasza:
Igen. Eddig csak házi készítésűt ettem tartármártással, isteni. Szerintem sok múlik az alapanyagokon, ill. az elkészítésen (pld. ne legyen túl olajos/zsíros és vastag a palacsinta tésztája. Az igaz, hogy elég "nehéz" étel, én csak egy felet eszem egyszerre.
2012. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen !!!
2012. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ritkán jól esik, de nem vagyok igazán oda érte. Viszont a töltelékét nagyon szeretem kenyérre kenve.
2012. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

én kajáldában ettem, nem házi készítésűt sajnos, nem volt a legjobb, de egy próbát megért:)

2012. nov. 8. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Étteremben ne egyél, ugyanis az egy olyan étel, amibe minden maradékot bele lehet darálni, hiszen úgy sem látszik. Nem csoda, hogy fáj tőle a hasad. Csinálj otthon, úgy nagyon finom - sok-sok tejföllel.
2012. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké, majd megpróbálom, elég kezdő vagyok még a konyhában:)
2012. nov. 8. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem kedvencem :)))

Az valóban tény, otthoni készítéssel jobban járhatsz. Azért a Mix-r pizzériában sem csalódtam még, és tetszik hogy választhatsz neked tetsző tölteléket (pipihusi, máj,...).

2014. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!