Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet beszerezni, génmanip...

Hol lehet beszerezni, génmanipuláció mentes régi magokat, amik évről évre meghozzák a termést és egészségtudatosak 100%-ig? ( tönkölybúza, paprika, paradicsom stb stb stb )

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget.

2013. aug. 4. 14:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát ha buta vagyok akkor nem hinném hogy jóformán az egész ország nyugdíjalapjait kezelhetném. Azonban nem értem miért kell vitának kirobbanni egy teljesen egyszerű kérdés miatt. Egyszerű kérdés egyszerű választ vártam. Megtaláltam a magbankban a megoldást, tehát köszönöm az eddigi ÉRDEMI válaszokat.
2013. aug. 6. 00:48
 12/13 anonim válasza:
Igaza van a kérdezönek teljes mértékben! Aki zöldségeket termeszt, az tudja, hogy már lehetetlen pincében tárolni a sárgarépát, zellert, petrezselyemgyökeret, krumplit és egyebeket, mert pár héten belül elrohad, szabályosan szétfolyik! És az is igaz, hogy a beérett magokat nem érdemes újravetni, nem képes a növény a reprodukcióra. Mi ez, ha nem génmanipuláció?! Nyilván nem fogják senkinek az orrára kötni, hogy megbuherálták a magokat! Csak az van ebben a témában képben, aki emlékszik még arra, hogy a nagyszülei egész télen a pincéböl éltek és évtizedeken át ugyanazokat a magokat vetették! Követem a kérdezöt a génbankba! Köszönöm, hogy általa megtaláltam én is a kérdésemre a választ! Bö termést!
2015. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Idén tőle veszem a GMO mentes magokat.

[link]

2016. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!