Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Menyi tartós tejet vesztek...

Menyi tartós tejet vesztek mióta már akciósan is 200 ft felé közelit az ára?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Heti 5-7 litert veszünk, szeretjük. 200 Ft-ért még nem is drága annyira.
2013. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tescoban , vagy a Lidl-ben még azért vannak olcsóbb tejek :) Tescoban most is akciós . Mi olyan heti 3-4 litert veszünk,de attól függ kell -e valamihez . Általában ha sütit csinálok abba kell,vagy panírozáshoz a tojásba szoktam tenni . Nálunk nem fogy olyan sok azért :)
2013. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi nem tartóstejet veszünk, hanem frissen fejtet. Még meleg, mikor kimérik. 150 Ft/liter áron adják. Heti 8 litert veszünk.
2013. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor se kellene a tartos tej,ha utannam vagjak. En a hutos dobozos Tolle tejet veszem, nekem az bevallt, az ara is rendben van.
2013. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel laktózérzékeny vagyok én mindig 300 fölött veszem a tejet. Egy kartonnal szoktam, ez kb egy hónapra elég.
2013. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Heti egy kartonnal veszünk. Szerintem rendben van az ára, még sosem jutott eszembe, hogy drága lenne. 3 főre vesszük ezt a mennyiséget. Bár magában ritkán fogyasztjuk, kávéhoz, kakaóhoz, müzlihez elég sok elmegy napi szinten illetve főzni is gyakran szoktunk vele. Sokszor készül puding, ilyenkor 2 zacskóval készítünk, az kapásból egy liter tej, és csak egy nap készítettünk. Szóval lazán elmegy az egy karton tej hetente. Magában inkább Alpro Soya termékeket fogyasztunk, ez az egy kartonon felül van, de ebből nem fogy annyira sok, heti néhány doboz. Felénk a házi tejet drágábban adják, de ha olcsó lenne se venném, mert nem szeretem a szagát.
2013. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!