Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vaníliás milka csokit ettetek...

Vaníliás milka csokit ettetek már? :D

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 20:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

jah jolvan:)

jah volt régen de már nincs,nem forgalmazzák:)

am.amit mondasz h van?:)

2013. okt. 28. 09:17
 12/18 anonim ***** válasza:
győrben 200ftért van mindenféle az árkádban és a vidékiben is mindenféle, ezek amik 'leestek a kamionról'
2013. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a győri árkádban és a vidékiben van csokisziget ahol 200ft ért mindenfélét lehet venni...'leesett a kamionról'
2013. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
huppsz bocs de nem láttam h elküldte csak üres lett a mező és azt írta töltsem ki...
2013. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is győri vagyok és itt Győrben lehet kapni vaníliásat meg mézeset! :)

Én is a plázás milka csoki szigeten veszem meg a vidékinél! :)

2013. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

értem köszi :D

akk ezekszerint csak erre kelet fele nincs :)

2013. okt. 30. 12:39
 17/18 anonim válasza:

Par hete fedeztem fel a vanilias milkat, azota nagy kedvencem lett. En Kolozsvaron szoktam venni s most legutobb mikor jottem haza varadra ipari mennyiseget kellett hozzak a szuleimnek :)) ugyanis itt meg csak kevesen ismerik.

Ugy jott be a kerdesed, hogy en akartam kerdezni 'Lehet e Magyarorszagon kapni vanilias milka csokit?' s erre irta, hogy ez a kerdes letezik mar. Annyira megizlett, hogy gondoltam viszek majd az ottani rokonoknak, baratoknak is de ezek szerint lehet, hogy mar ok is ettek ha ott is kaphato. :)

2013. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nekem is így jött a kérdés ugyanis én itthon nem ettem, csak románba kint :D
2013. nov. 10. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!