Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy 450 grammos rántott...

Egy 450 grammos rántott brokkoliba vagy karfiolba kb mennyi adag étel van?

Figyelt kérdés
Tehát hányszorra tudom meenni, ha megsütöm? Meg azt ha hűtőbe rakom sütés után másnap méglehet enni?
2014. jan. 21. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha köretet is eszel hozzá akkor 3-4, ha csak magában akkor szűk kettő. Meg lehet enni másnap is, de ha túl sok olajat szív magába sütés közben, akkor ha egyszer már kihűlt akkor nem túl guszta.
2014. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Két evésnél többre ne számíts belőle.Másnap is ehetők, de nem olyan, mint frissen. Én inkább a felét csinálnám csak meg, a másik felét pedig máskor.Nem sok van egy 450-gr-os csomagban, és mivel könnyűek és finomak rántva, 20-22-dekát simán meg lehet enni belőlük még körettel is.

Persze attól függ, milyen étvágyú vagy.

2014. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy nincs fagyasztó a hűtőhöz, szóval ha megveszem meg kéne sütni egyszerre
2014. jan. 21. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor süsd ki az egészet, edd meg magában egy kis tartárral, vagy felezd meg valakivel.De sima hűtőben panírozva eláll simán egy napot, szóval holnap is kisütheted a felét.
2014. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy másnap, mert gondolom holnap veszed meg :)
2014. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudtam, hogy eláll, de akkor így probléma megoldva :D
2014. jan. 21. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtad hogy az étel eláll a hűtőben? Ez most komoly? Körülbelül 4-5 napig simán megeheted. De 450 gramm az egy normális adag kaja, kettőre már szerintem kevés.
2014. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt nem tudtam, hogy egy mirelit kaját lehet tárolni sima hűtőben és nem fagyasztóban, nem tudtam bocsánat
2014. jan. 21. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!