Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Pöttyös túrórudi fogyasztók!...

Pöttyös túrórudi fogyasztók! Nektek is feltűnt, hogy milyen gyenge a túrórudi csomagolása? Mostanában kaptam rá megint, de a csomagolás 2 végénél állandóan szakadások vannak, akárhol veszem. Feltűnt nektek is?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sose találkoztam szakadással.
2014. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
A kérdés elejét látva azt hittem, hogy a bevonat gyenge minőségéről szól a kérdés. Gyalázat, hogy még mindig bevonómasszát használnak csokoládé helyett. De a népek szeretik, ha a massza odaragad a száj és a fogak minden részéhez
2014. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csokoládé lenne,akkor emelkedne az ára,és kevesebben vennék is..

Az üzlet az első nekik is :)

2014. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Én azt nem értem miért veszik egyáltalán az emberek?

Sokkal finomabb és olcsóbb, ha túrót összekeverünk egy kis cukorral, citromlével.

Egy kanálnyi ebből a keverékből, plusz egy kocka csoki, és olyan, mintha túró rudit ennél, még jobb is.

2014. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg nem értem, miért szól bele valaki, hogy az emberek mit esznek?

Akkor ne egyed, de miért kell pampogni?

2014. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én meg azt nem értem, miért nem a kérdésre válaszoltok?

Eddig egy olyan válasz érkezett, amire kíváncsi voltam. Érdekes a többiek gondolatai, észrevételei is, de nem erre voltam kíváncsi.

2014. máj. 10. 09:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Kétféle túró rudit veszünk, nem kis mennyiségben. Ebből egyik a Pöttyös. Én sosem tapasztaltam, amit írtál.

Viszont, ha igazán finomat akartok enni, akkor kóstoljátok meg a Cserpes Trudit.

2014. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nekem sem tűnt még fel, de ott van a csomagoláson a fogyasztói vonal, hívjad fel, vagy írjad meg nekik e-mailben a csomagolás LOT számával együtt a problémádat, és kérjed, hogy nyomozzák vissza a LOT szám alapján, hogy azokkal mi történt...

lehet csak egyedi területi probléma és nem mindegyiknél jelentkezik, csak egy gyártási műszakban volt valami baja a csomagoló gépnek és szállítottak ki hibás gyártást is, amit eddig csak te jeleztél még...

lehet igazat adnak és kapsz egy vagon rudit kárpótlásul :D

2014. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Olyan mintha a csomagológép túl erősen nyomná a végét össze és ezért kicsi hosszanti irányú szakadások lehetnek. Ha te is ezekről beszélsz, akkor nálam is fennáll a probléma.
2014. máj. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!