Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most ez komoly vagy csak...

Most ez komoly vagy csak akadékoskodni akartak a CBA-ban?

Figyelt kérdés

Még régebben történt hogy szalámit szerettünk vásárolni a helyi cba-ban és volt két kb 5 centis szalámi vég, és mivel mi azt szeretjük a legjobban, így mondtuk az eladónak hogy azt adja ide, azt a két véget, és az meg azt mondta hogy nem lehet egy vásárlónak két véget adni mert megbüntetik őket, aztán már pontosan nem tudom hogy volt csak szólt a főnökének aki kijött és az mondta hogy tényleg nem volna szabad de mondta neki neki hogy adja ide nekünk meg azt mondta hogy még külön kérésre sem nagyon volna szabad, de mivel a vásárló külön kéri hogy azt adják így más... meg hogy tényleg megbüntetnék őket ha olyan tudja meg vagy látja valami ellenőr...


De most ez tényleg így működik vagy csak akadékoskodni akart az eladó, a főnök meg védte volna?



2014. aug. 2. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tenyleg igy van, miert talalna ki egy egyszeru bolti elado ilyeneket a sajat maga szorakoztatasara :)
2014. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

-elkérem az egyik véget,

-öt percet nézelődök a boltban,majd megint kérek egy véget,

2014. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan így van, szerinted nekik nem mindegy hogy a véget vagy a közepét adják el? Számukra a lényeg a profit magyarul hogy minél többet adjanak el. De a szabályokat nyilván tartaniuk kell. Ráadásul országos hálózatról beszélünk.
2014. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Komoly.

De nem hogy nem adhat, de bent se lehetneaz már a többi között, amit felszelt.

Azt már hagyjuk, hogy a szeletelőre ragadt párizsit felfedeztem a sonkámon...az se guszta szerintem

2014. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én nem a szeltre gondolok, mert szerintem ott a legvége is leszelődik mármint ez egyik tuti, mi éppen akkor egyben kértük szeletlenül, bár nem tudom hogy ha szelve kértük volna akkor is azt mondta-e volna, vagy fogott volna egy egész szálat és abból szelt volna... szóval a lényege az volt hogy azt mondta hogy egy vásárlónak nem adhat oda két véget...
2014. aug. 2. 14:49
 6/14 A kérdező kommentje:
és ez a két vég szeletlenül volt ott a többi közt és kb olyan 5 centis vagy picit nagyobb darabok voltak... és azt mondta hogy egyet adhat ide mert kettőt már nem szabad
2014. aug. 2. 14:50
 7/14 anonim válasza:
85%

Ahány CBA annyi szokás, itt gyakorin nagyon védik a CBA -t nekem is volt egy kérdésem ami nem is sértő az üzletláncra tekintve de már az anyám halálát kívánták.

A lényeg, hogy itt simán odaadják (pedig én nem kértem, nem is szeretem)

Sőt úgy adják, hogy szépen középre van berakva, hogy ne is lásd, de pontozzatok le mert biztos hazudok, sőt egy pert is szeretnék rágalom miatt a nyakamba!

2014. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Gyanús, hogy tényleg így van.

A Sparban pl azt csinálják, hogy beb#szkodják a szeletelt végeket a rendes szeletek közé.

2014. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyi köze van hozzá, de CBA-ban láttam már, hogy szalámi végeket külön csomagolva árulták a hűtőpultban.
2014. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, akkor nem csak a Sparban.
2014. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!