Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most ez komoly vagy csak...

Most ez komoly vagy csak akadékoskodni akartak a CBA-ban?

Figyelt kérdés

Még régebben történt hogy szalámit szerettünk vásárolni a helyi cba-ban és volt két kb 5 centis szalámi vég, és mivel mi azt szeretjük a legjobban, így mondtuk az eladónak hogy azt adja ide, azt a két véget, és az meg azt mondta hogy nem lehet egy vásárlónak két véget adni mert megbüntetik őket, aztán már pontosan nem tudom hogy volt csak szólt a főnökének aki kijött és az mondta hogy tényleg nem volna szabad de mondta neki neki hogy adja ide nekünk meg azt mondta hogy még külön kérésre sem nagyon volna szabad, de mivel a vásárló külön kéri hogy azt adják így más... meg hogy tényleg megbüntetnék őket ha olyan tudja meg vagy látja valami ellenőr...


De most ez tényleg így működik vagy csak akadékoskodni akart az eladó, a főnök meg védte volna?



2014. aug. 2. 14:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát halljátok, szeretnék én olyan helyen lakni mint a két utolsó :/ nekünk meg itthon mármint a családomban, mindenki imádja a legvégét.. :D sokszor még néha vita is van belőle hogy kié legyen, de ugyan így vagyunk a kenyérvégével is..xD
2014. aug. 2. 15:10
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítem, a Sparban tényleg azt csinálják, hogy a rendes kerek szeletek közé egyesével beteszik a végét :D

Mondjuk engem nem zavar, az is szalámi, csaka zért mégis...


Amit viszont rühellek, amikor kb 1mm vastagra szelik fel, mert gondolom úgy hamarabb összejön az a 15-20 vagy akárhány deka amit kér a vevő...

2014. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi. Anyukámnak nem engedték, hogy a 20 centis szalámiból 10 centit kérjen, mert akkor túl rövid maradna! Anyukám mondta, hogy jó, hát ő azt hitte, hogy azért van ott, mert eladó. De ha nem, úgy is jó, akkor ide nem jön többet..
2014. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%

A CBA-val és a COOP-pal vigyázni kell, mert magyar cég, állami fennhatósággal, bennfentes haveri körrel a vezetőségben, ergo azt csinálnak, amit csak akarnak.

Megjegyzem, a külföldiek sem sokkal jobbak, de ott talán egy fokkal szigorúbban veszik a minőség-ellenőrzést. Talán.

2014. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!