Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A pezsgőtablettás multivitamin...

A pezsgőtablettás multivitamin tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
elvégre azt irja h fedezi a napi c-vitamin,b-vitamin,stb-.. szükségletet.kicsit erősebb lesz az immunrendszerem,mondjuk a betegségek ellen?

#Rossmann #athaparm
2014. aug. 19. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem jó volt télen. mondjuk a Lidl félétől kicsit bepörögtem. amúgy én nem csak 1et szedtwm naponta
2014. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is bizonytalan vagyok, hogy ez egyáltalán felszivódik-e, hallottam még korábban, hogy nem, de az lehet valami ellen reklám propaganda volt. azért iszom, de nem mondanám, hogy érzek bármit is tőlük.
2014. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindegy nem volt drága 120ft rossmanos athaparm vagy mi a neve. kipróbálom,hátha pótolja a szervezetemben a vitaminhiányt amit táplálkozzál nem tudok bevinni.persze azért zváltozatos zöldségeket is próbálok enni,ha pénzem engedi,mikor mi van akcióban.de mi már nem tudunk olyan finomakat enni mint nagyanyáink akik 70-90évig élnek. a mai fiatalok meg örülhetnek ha az 50-60elérik,ugy tönkrevágja őket az ország,a stresszel,a kemény munkával,bizonytalan nyugdijjal,stb..
2014. aug. 19. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos én nekem a szám vége be volt repedve, nekem elmúlt tőle pár napra, multi vitamin, (vagy más is) amibe nincs aszpartam azt szoktam venni,a Coop-os a LIBOLO, Németországban gyártják, (magnézium, kalcium) váltva szoktam őket egész évben kisebb- nagyobb megszakítással.

Erősebb vagyok mint évekkel ezelőtt, meg fázva sem vagyok!

2014. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!