Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van jobb ízú kakaó mint a...

Van jobb ízú kakaó mint a Nesquik?

Figyelt kérdés
Én még nem találtam.
2014. szept. 14. 18:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
66%
Nem baj, ennél butább már nehezen leszel :)
2014. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki leírta, hogy talált finomabbat!
2014. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
Na, rólad jobb ha nem isz beszélünk :D
2014. szept. 15. 17:58
 24/62 anonim ***** válasza:
78%
Attól még, hogy nem hízol, egy rakás kárt okozhat a sok cukor. De mindegy, mert elárultad, hogy nem igazán érdekel más véleménye.
2014. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
83%
Na most neked vagy fizetnek ezért a hirdetésért, vagy még soha nem ittál igazi kakaót.
2014. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

Akkor nem tettem volna fel a kérédst. Ittam már Szerencsit, á az egy mosogatóléízű. a Suschard-nak alig van édes íze :S


a Lint & Sprüngli az egyáltalán nem jó ízű,az Ovomaltine az meg egy moslék ! Nehogymár ezt szeressétek ? :D


Lehet van a Nesquikben titkos adalékanyag : vanílincukor, vagy vanília azt csippantom nagyon, többiben nincsen ilyen. Mondom nem a cukorrol van szó.


Más ötlet? Sovány vagyok 20 BMI-s nem vagyok hízós, nem számít az a kis cukor.

2014. szept. 15. 18:08
 27/62 anonim ***** válasza:
85%

Kakaóról kérdeztél, és leírtuk a tényt: az igazán jó kakaópor nem az instant, és szinte bármelyik nem instant jobb a Nesquiknél. Már cska azért is, mert a cukor arányát Te magad választod meg.

És szintén tény: süteményekbe nem rakunk Nesquiket, és nem véletlenül.


Most ugrálhatunk azon, hogy az instantok közül melyik a legjobb, de ez nagyjából arról szól, melyik cég találja el a legjobban az adalékanyagok arányát.

2014. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim válasza:
95%
Én azt szoktam inni, aminek a dobozán azthiszem egy cica van. A nevét most nem tudom, mert befőttes üvegben van.
2014. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, Kérdező, ízlések és pofonok.


Ha te nem ittál jobbat, akkod vedeld csak nyugodtan, de ne várd el másoktól, hogy azt szeressék, amit te és az legyen számukra az abszolútum és a mérce, amit te annak tartasz.


Én az étcsokit szeretem. Ergo soha nem iszom pl. olyan löttyöt, amit te isteni nektárként akarsz mások torkán lenyomni.


Mert ez a legnagyobb baj: nem elég, hogy buta vagy, de erőszakos is. Ízlésekben hogyan vitakozhatsz másokkal? Vagy azért tetted fel a kérdésedet, hogy dühíts másokat?

2014. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező te azt is elhiszed, hogy a bacik denszelnek a klotyóban?

Komolyan elgondolkodtam azon, hogy hány éves lehetsz.

2014. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!