Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van jobb ízú kakaó mint a...

Van jobb ízú kakaó mint a Nesquik?

Figyelt kérdés
Én még nem találtam.
2014. szept. 14. 18:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a Nesquik az egyik legrosszabb instant kakaópor.

Nekem a Milka ízlett a legjobban, de megszüntették :(

Úgyhogy ezután csak a holland maradt.

2014. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező!


Mennyi pénz kapsz ezért a hirdetésért?


A kérdésedet egyébként megválaszoltuk. Igen, mi itt mind tudunk sokkal jobb ízű kakaót a kedvencednél. Ezt akartad tudni, megválaszoltuk.


De azt ne mond nekünk, hogy a 80 dkg cukor+18 dkg rossz minőségű kakaó finomabb, jobb, mint a 100 dkg kakaó!

2014. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 Ben Joyce válasza:
93%
Igen
2014. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:

A Nesqiuk piacvezető instant kakaó és számomra, családom és a legtöbb ember számára ez tény ! Ezért vesszük meg ilyen drágán is, mert finomat akarunk inni. Ez nem reklám. Megértem, hogy nem hazai termékről írom, hogy a legfinomabb, megértem, hogy lokálpatriótának kellene lenni, de ha ez az igazság a kakaók terén, akkor ezt kimondom, legfeljebb nem hangoztatom, meg te sem.


Lehet, hogy számotokra akik ideírtatok van finomabb kakaó, lehet nem is kóstóltátok a Nesquiket, mert amilyen elfogultan és szándékosan helytelenűl írjátok le a nevét, kétlem, hogy ittatok volna nyuszis kakaót, azonban sajnos a felsoroltak nem finomabbak még most sem a Nesqiuknél.


Elismerem, hogy szubjektív véleményetek van. Sajnos instant kakaók közül egy sem finomabb, ami az eladásokat tükrözi, az hogy saját magad csinálsz kakaóporból az más kérdés, számomra az sem fínomabb, de szerintem ez a speciális aromája miatt lehet, meg emiatt vonzó másoknak is talán. Lehet benne csipetni vanília vagy ehhez hasonló aroma, adalék. Tudsz erről valamit? Vaníliás kakaót ismersz (ez pl érdekelne)?


"De azt ne mond nekünk, hogy a 80 dkg cukor+18 dkg rossz minőségű kakaó finomabb, jobb, mint a 100 dkg kakaó!"


Nem finomabb, de ez hogy jön ide? Miről beszélsz te? Csak nem a Nesqiukre célzól a rossz minőségű kakaóval ? Ez rágalmazás, ugyanis a Nesquik kakaóban kiváló minőségű kakaó van, nem vennék annyian, ilyen drágán sem ! Ez valótlanság állítása a részedről.


A Nesquikben van cukor ez igaz, de azt a kevés cukrot megiszod a kávéba, gyümölcslébe, teába, ételbe stb. Ha magad csinálsz kakaópórból kakaóitalt abba is teszel cukrot, nem 100% kakaóport iszol, ugyanúgy megcukrozod. A N-ben van még Ca,Mg ami a csontoknak kell és hozzáadott vitaminok, ettől még jobb, egészségesebb.


Ismertek olyan speciális aromás kakaót, aminek jobb íze van a Nesquiknál ? Esetleg valaki új válaszoló ? Vaníliás kakaó?

2014. szept. 23. 17:31
 35/62 anonim ***** válasza:
79%

A kérdés szempontjából mindegy, hogy jó vagy rossz minőségű-e a kakaó. A trollkodásod viszont már nagyon fárasztó.

A 18% semmiképpen sem 100%.

2014. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
85%
Azért eléggé undorító, hogy megpróbálod úgy beállítani, mintha kicsinyes érdekes húzódnának meg amögött, hogy nem osztozunk az ízlésedben.
2014. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
73%

Most már biztos, hogy fizetett reklámról van szó, bár jó szakember nem lehetsz, ha még a "piacvezető" szó pontos jelentésével sem vagy tisztában kérdező.


Azt a "kis" cukrot amit a neszkvikkel bevinnék a szervezetembe kávéval, teával, rendes kakaóval, más étellel sem viszem be a szervezetembe.


Ja és nem mellesleg tökmindegy, hogy milyen vitaminokat adnak hozzá, a cukor úgyis gátolja a felszívódásukat.

2014. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
70%
Van
2014. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező, itt a 4. oldalon!


Bocs, buta vagyok. Nem jól írom.

Na még egyszer:


Kedves hirdető, itt a 4. oldalon!


Úgy magam elé képzelem, amikor a TEK marcona legényei éjjel rátörik az ajtót arra, aki rossznak tartja azt, ami rossz. A Csillagban a hely az ilyennek!


De fájdalom, ettől még a kakaó az kakaó marad, ami meg nem az, továbbra sem lesz az.


Ha te szereted, igyad. Ha pénzt kapsz azért, hogy itt nyomod a süketed, legyél vele boldog.


De itt mindenki ivott már jobbat.

2014. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a hosszú szöveget melyik reklámból írtad ki? :D

Először kicsit idegesítő volt, de már inkább vicces, amit csinálsz. :D

Na, és elárulnád, mitől SPECIÁLIS a nesquik? :DD Mert szerintem max annyiban, hogy speciálisan sok cukor van benne, ugyanis szerintem ihatatlanul édes. Ami nem csak azért gond, mert egészségtelen, mert van aki az ilyesmit leszarja, hanem mert szimplán rossz ízű. És nem egyedül vagyok ezen a véleményen.

2014. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!