Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van jobb ízú kakaó mint a...

Van jobb ízú kakaó mint a Nesquik?

Figyelt kérdés
Én még nem találtam.
2014. szept. 14. 18:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
31%
Nesquiknel szarabb kakaot meg nem ittam....
2014. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 Ben Joyce válasza:
74%
HA ENNYIRE SZERETED, MINEK AKARSZ EGY MÁSIKAT KAPNI? IGYAD NYUGODTAN, MOST EZT MIÉRT KELL ANNYIRA HANGOZTATNI, H MILYEN JÓ. MINTHA VALAMILYEN HŐSI DOLOGRÓL ÍRNÁL, AMIT HANGOZTATNI KÉNE. NEM MONDOM, FINOM, DE MIT KELL EKKORA ÜGYET CSINÁLNI EBBŐL?
2014. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

A kutatások – amelyekről a Nature Neuroscience online kiadásában jelent meg hétfőn tanulmány – szolgáltatják az első közvetlen bizonyítékokat arra, hogy a szellemi hanyatlás az agy egy bizonyos területéhez köthető és a folyamat meghatározott étrend segítségével visszafordítható.


éS ez az étel pont a kakaó ! Tehát a Nesquik alkalmas a szellemi hanyatlás elkerülésére [link]


Ehhez mit szóltok ?


"A 18% semmiképpen sem 100%."


Nem érted meg, hogy a 100% kakaópórt sem magában iszod, hanem cukorral :-P


A Nesquikben eleve van cukor, így nem kell beletenni a pohárba


"Na, és elárulnád, mitől SPECIÁLIS a nesquik? :DD Mert szerintem max annyiban, hogy speciálisan sok cukor van benne, ugyanis szerintem ihatatlanul édes."


Azt nem tudom hogyan csinálták, milyen recept alapján, ezt nem árúlják el. Piacvezető. Nem jöttél már rá arra, hogy ha nem teszel annyi instant kakaót a tejbe, nem lesz annyira édes? Ez olyan hogy a csapvíz túl hideg :-P


"HA ENNYIRE SZERETED, MINEK AKARSZ EGY MÁSIKAT KAPNI? "

Mindenki az egyre jobb ízre, életre vágyik, a fejlődés az emberi erények egyike

2014. okt. 31. 21:09
 44/62 anonim válasza:
29%
Mennyit kapsz a reklámért?
2014. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
63%

A Nesquik a leggagyibb, szar kakaobol keszul, ezert tudjak "olcson" adni (amugy nagyon draga ahhoz kepest, hogy mekkora szar). A minosegi kakaoporok minosegi kakaobol keszulnek. Ha innal ilyet, erezned a marha nagy kulonbseget.


Amugy nem tudom ki az, aki annyi cukrot rak a kakaojaba, mint ami a Nesquikben van... en mondjuk alapbol nem eszem cukrot, mert karos az egeszsegre...:)

2014. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

Amugy feltunt draga kerdezo, hogy a cikkben nem kakaoporrol van szo?


" A tudós egyben azt is hangsúlyozta,

hogy a vizsgálatok során alkalmazott speciális

ital nem azonos a csokoládéval...."


Bar az etcsokolade milliarnyival kozelebb jar ehhez a specko italhoz, mint a NESZVIIIK

2014. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 Ben Joyce válasza:
Minek akarod bizonyítani, h ennyire egészséges? Nem elég, ha teneked jó? Igyad csak nyugodtan. Én meg szeretem a mogyorókrémet, de csak a nutellát egyelőre. De nem kedek neki bizonyítékokat szerezni, h az a legjobb
2014. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

"A Nesquik a leggagyibb, szar kakaobol keszul, ezert tudjak "olcson" adni "


Az instant kakaók közül a Nesquik a legdrágább, nem jársz boltba?


"A minosegi kakaoporok minosegi kakaobol keszulnek. Ha innal ilyet, erezned a marha nagy kulonbseget"


A kakaóporok úgy simán nem tudom drágábbak-e, mert a Nesquikben van pl cukor, abban meg nincsen. Ittam kakaóporból készült kakaót, nem jobb. Írtam, hogy szerintem valamilyen vaníliás szerű aroma hozzáadásával miatt lehet jobb a Nesquik, nem gondolod? Te ittál Nesqiuket?


"Amugy nem tudom ki az, aki annyi cukrot rak a kakaojaba, mint ami a Nesquikben van... en mondjuk alapbol nem eszem cukrot, mert karos az egeszsegre...:)"


Nincsen benne sok cukor, csak a kakaóprhoz mérteni ideális elegy. Az hogy te mennyire sűrűn iszod vagy hígan attól függ te mennyit teszel a tejbe. Érted?


"Amugy feltunt draga kerdezo, hogy a cikkben nem kakaoporrol van szo? "


Kakaóról van szó, amiből a kakaópor készűl amiből a Nesquik is. Nem tűnt fel?


"Bar az etcsokolade milliarnyival kozelebb jar ehhez a specko italhoz, mint a NESZVIIIK"


Milliannyi az az ezredrésze. Az étcsokoládé az ezredrésze csak a Nesqiuknek? Lehet. Nem eszem étcsokit, mert rossz ízű


"Minek akarod bizonyítani, h ennyire egészséges? Nem elég, ha teneked jó? Igyad csak nyugodtan. Én meg szeretem a mogyorókrémet, de csak a nutellát egyelőre. De nem kedek neki bizonyítékokat szerezni, h az a legjobb"


A Nutella is jó, de a kérdésem a kakaóporokra vonatkozik. Nem tűnt fel? Nem az volt a kérdésben hogy egészséges-e, ezt tudom, hanem tudsz-e jobb ízűt?

2015. márc. 3. 21:03
 49/62 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ez a kedvencem. Hidegen, melegen, mindegy.


De nem iszom sűrűn, próbálok minél kevesebb tejet inni.

2015. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a félkegyelmű trollt még nem tiltották le?

Vagy ez egy fizetett hirdetés?

2015. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!