Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van jobb ízú kakaó mint a...

Van jobb ízú kakaó mint a Nesquik?

Figyelt kérdés
Én még nem találtam.
2014. szept. 14. 18:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

"Nekem ez a kedvencem. Hidegen, melegen, mindegy. "


Nekem is ! :-)

Bár én hidegen szoktam, mert úgy talán nem fő szét.


"De nem iszom sűrűn, próbálok minél kevesebb tejet inni."


Én 0.1%-os tejjel iszom, szóval ez nálam nem számít. Tudjátok a kakaóporban rengeteg flavonoid van, ami segít megelőzni az arzheimer kort és egyéb degeneratív agyi betegségeket. az én agyam is még mindíg olyan friss mint gyermek koromban. Nagyon gyorsan megoldom a dolgokat


Gigliola Radic te vagy a félkegyelmű troll, ne ezt a kérdést trollkodjad szét kishaver.


Érdekelnek az új vélemények is

2015. júl. 22. 20:10
 52/62 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nagyon rossz! Még a gyengébb minőségű kakaóporokból készült kakaóital is finomabb, mint ez a vacak!
2015. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
Már elég sok új márka jelent meg, de nem találtam a Nesquicknél finomabbat. Te ismersz?
2017. okt. 1. 13:16
 54/62 anonim ***** válasza:
34%
Mennyi pénzt kapsz ezért?
2017. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
48%

Isntant kakaók között biztosan nincs.

Csak az instant kakaó közel nem olyan jó, mint a rendes kakaó. S nem akkora munka elkészíteni, hogy ne sikerüljön az embernek.

2019. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim válasza:
65%

Kedves kérdező, az hogy nem vagy hízós egyrészt még változhat ha megállsz a növésben, másrészt ismerkedj meg kérlek a ZSÍRMÁJ fogalmával,


röviden ez annyit jelent hogy lehetsz te akármilyen vékony kívülről, a szerveidben, ereidben lehet egy tonna zsír a cukrok miatt, pl. májban, ha pedig a máj túlzsírosodik akkor azzal együtt jön egy tucat egészségügyi probléma...


szóval attól még lehetsz elhízva belülről hogy kívülről nem látszik, és a májat pl. nehezebb ezerszer lefogyasztani mint a hasat...

2019. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 Noblesse Oblige ***** válasza:
52%

Nem tudom instantból van-e jobb. Nekem a Nyuszis az az émejítően édes kategória.

Viszont fehérjeporból és natúr kakóból szoktam saját keveréket készíteni.

2020. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vackot mint nesvik nem türtem meg a háztartásokban így gyerekek ilyet nem ittak ittak ovomaltint,sőt lányomnak most vetem Lind forró csoki port az finom.
2020. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a 6 éves, reklámízű kérdést minek kellett felhúzni?
2020. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Számomra a Nesquik a legjobb
2020. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!