Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit egyek reggelire és vacsorá...

Mit egyek reggelire és vacsorára, ha nagyon fogyni szeretnék? Puffasztott rizs és abonet meg stb már unalmas és sok szénhidrátot tartalmaznak.

Figyelt kérdés

Jó lenne ötvözni a paleolit és ketogén étrendet valamilyen módon, valami házilag előálítóhtó kenyér nagyon jól jönne, muszáj kenyeret enni ha pl. zsírosat eszek, mert kenyér nélkül nem szerencés. Amit én ismerek, a lenmag és szezámmag liszt sem olcsó és egy idő után unalmassá válik az íze...

Bármi érdekelne, minden tanácsot megköszönök.

Akik csak azt írnák le hogy minden táplálkozási irányzat butaság, ők ne írjanak. :-)



2014. nov. 28. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Zabkása, szénhidrát csökkentett kenyér, főtt tojás, tükör tojás, rántotta + zöldség

Sült húsok, sült hal, túrókrém, körözött, almával töltött sült alma, joghurtos saláta maggal megszórva

Ez nem paleo, de finom, egészséges kaják.

2014. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az amerikai palacsinták jöttek be nagyon, ma pl. egyharmados arányban tettem a tésztába kókusztejből visszamaradt darált kókuszt, diótejből leszűrt darált diót és zabpehelylisztet + kókuszzsír, fahéj, kevés bubis víz egy csipet szódabikarbóna és egy kevés xilit. Utifű maghéjjal, chia maggal lehet sűríteni ha nagyon szétesne (vagy tojással, csak nálunk allergia miatt nem játszik). Ha nincs kedved palacsinta sütéssel bajlódni, sütőben is meg lehet sütni. Gyümölcsökkel és vega vajjal szoktam enni, de párom pl. a mai sütőben sütött változatot tarjával és zöldségekkel ette, simán lehet, mert az alap tészta nem túl édes.
2014. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan kenyeret is lehet kapni (szénhidrátcsökkentettet) amely nem tartalmaz glutént sem? Valószínűleg érzékeny vagyok rá.
2014. nov. 28. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell allandoan kenyeret, kenyerpotlot stb enni:.. Olyan unalmas! Legyetek mar kreativak! Reggelire ajánlom a gyumolcsot nagyobb mennyisegben, nem 1 almara gondolok, hanem mondjuk egy gyumolcs salata. Ha ezzel indítod a napod mar az édesség utáni sovargast is elkerülöm. Vacsorára meg tojas felvágott kevés sajt zöldségek.
2014. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sovány túró,cottage cheese,gepsonka,csirke,hal,zöldseg,tojas.
2014. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!