Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A puffasztott rizs hogyan...

A puffasztott rizs hogyan fogyaszt?

Figyelt kérdés
Én megnéztem hogy mit tartalmaz (full szénhidrát) aztán képen röhögtem a gyereket aki ettől fogyni akar aztán utána olvastam és tényleg fogyásra használják de ez hogy fogyaszt?

2014. dec. 16. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy :D

(Amúgy meg nem létezik olyan, hogy fogyaszt. Az egész napos kalóriadeficit a lényeg.)

2014. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha fehér kenyér helyett eszed akkor annál kicsit jobb.

Gondolom így értik, hogy fogyaszt.

2014. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha telepakolsz egy mélytányért puffasztott rizzsel, a látvány alapján azt mondod, hogy hűha, de sok. És a szemeddel együtt a tudatod is át lett dobva egy kicsit. De a 98%-a levegő, szóval lényegében néhány grammot eszel hosszú percekig.

Ugyanezt a kalóriát csokoládéból egyetlen falattal beviszed, és már eszed a következőt.

2014. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem fogyaszt :D Csak nem hízlal annyira, mint mondjuk a fehér kenyér.

Imádom, mikor az emberek azt hiszik, hogy egy kaja fogyaszt. :D Nincs ilyen. Csak vannak hízlalóbb ételek meg kevésbé hízlalóak. Mínusz kalóriás kaja nincs. :D

2014. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha napi egy szeletet eszel csak ebből, hidd el, hogy fogyaszt.
2014. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fogyaszt, sokkal gyorsabban szívódik fel, mintha enne mondjuk sima kenyeret, szóval szinte azonnal újra éhes lesz tőle.
2014. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik hizlaló meg fogyasztó étel. Hizlaló meg fogyasztó étrend, életmód van. Önmagában egyetlen étel sem tud változtatni semmit, csak beágyazva egy bizonyos diétába.
2014. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!