Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vett már valaki olyan csirkeme...

Vett már valaki olyan csirkemellet aminek a csontjánál olyan mintha rohadna a hús? Én már többször jártam így, pedig friss csirkemellet veszek. Nagyon gusztustalan, mindenféle színű, olyan mintha rákos lenne a csirke. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
csirkemell

2015. febr. 12. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tudod, hoyg néz ki valami, ha rákos!!!!


A másik meg, hoyg amit látsz, az csak annyit jelent, hogy a csirke túl lassan lett kivéreztetve és a csontok mellett maradt valamennyi, ami megalvadva fekete.

A megoldás, hogy kicsontozod, és az elszínezödött részt letávolítod.

De ha hagyod és megsütöd/fözöd, akkor sem lesz semmi bajod töle, a probléma csak optikai.

2015. febr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Csak a benne maradt vér festette meg a húst.
2015. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Soha nem veszek csirkemellet. Vegyél disznó vagy marhahúst, az nem véres a csont mellett sem.
2015. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok egy konyhatündér, de ezen még én is jót nevettem :D

Rákos a csirke :D :D :D

2015. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de a vért azért felismerném, ez a zöldes sárga elszíneződés nem hiszem ,hogy az.
2015. febr. 12. 11:16
 6/6 anonim ***** válasza:
DE, az is az!
2015. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!