Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Külföldi ismerőseimnek vinnék...

Külföldi ismerőseimnek vinnék túró rudit, na de milyet? Nektek melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Én a legjobban a Roller túró rudit szeretem. Nagyon finom a natúr is meg ízesített is. Szerintetek az jó? Átadja az igazi túró rudi ízvilágot?

2015. márc. 3. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az original Pöttyös étcsokis, natúr. A többi is finom,de nekem az ver mindent. :)
2015. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne egy fajtàt vigyel, en is hordok ki a paromnak amikor haza utazom, megizlelte az osszes turo rudit es utanna szavazott hogy melyk a legjobb.


Az elozovel valaszoloval, megegyezem, nekekem is a natur pottyos az igazi

2015. márc. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A pöttyös túró rudi az igazi. Azt szeretem abból szinte bármelyiket megeszem.
2015. márc. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Arra azért készülj fel, a legtöbb külföldinek borzalmas rossz a túrórudi minden formája.
2015. márc. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Cserpes az abszolút kedvencem. A sima Pöttyöst is nagyon szerettem régen, de vagy az én ízlésem változott vagy nagyon lejjebb adtak a csoki minőségéből, ma már előbb vennék Spár saját márkás rudit mint Pöttyöst. Rollert viszont még nem ettem.
2015. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Többféle mellett szavazok én is.

És csak a töltetlent kedvelem.

2015. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is a Cserpes a kedvenc, de szeretem a pöttyöset is.


Viszont a külföldiek között nagyon kevesen vannak, akik szeretik a túrórudit.


Az észteknek is van egy túrórudi szerű desszertjük, csak abban édesebb a túró. Az én finn ismerőseim azt sokkal jobba nszerették, mint a magyar túró rudit. Úgyhogy azt javaslom, hogy próbálj olyat (olyat is) keresni, amiben édesebb a túró.

2015. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pöttyös Túró Rudi abból is bármelyik jöhet! :)

Még a Cserpes féle is finom!

2015. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Cserpes!! Az az igazi, régi rudi íz... Imádom! De tényleg vigyél neki szerintem is többfélét, had döntse el ő melyik a legjobb! ;)
2015. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Spúros, Lidlis, Pöttyös ebben a sorrendben.
2015. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!