Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért utálják a külföldiek a...

Miért utálják a külföldiek a túró rudit? Miért néznek ránk hülyén miatta?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 23:29
1 2
 11/18 anonim válasza:
85%
A legfontosabbat senki nem említette: a Túró Rudi és egyes utánzatai között óriási különbség van. Ha nem az (szerintem) egyetlen "eredeti"-nek tartható pöttyöst kóstoltatod meg valakivel, jó eséllyel meg is utáltathatod vele - annyira igénytelen és szánalmas imitációk léteznek. Persze most nem a márkanévre, hanem egy bizonyos gyártó egy bizonyos terméke mellett teszem le a voksom, hiszen ugyanaz kapható a sparban budget, míg a pennyben sissy néven - no és féláron :)
2015. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12%
És az eredeti miért jó? Az a borzalmas bevonómassza meggyalázása a csokoládénak. Ha megnézed, nem is szerepel a csomagoláson a csokoládé szó, mert nem az. De ti mégis mint csokit emlegetitek. Jó nektek, ha ennyivel beéritek.
2015. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
79%
A 11-esnél lehet az igazság. Nem véletlen a szlogen, hogy a piros pöttyös az igazi. A Danone és hasonló ócska utánzatok borzalmasak a pöttyöshöz képest.
2015. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
#12 takarodjál már.
2015. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Én adtam már németnek és nagyon ízlett neki. Nagybátyám is mindig visz ki Hollandiába, mert nagyor rákaptak a ott is.
2015. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Czezar válasza:
84%

A valódi túrórudi szerintem különlegesség.

Én a tejcsokis óriáspöttyösért vagyok megveszve.

Össze sem hasonlítható az olcsó ehetetlen télapó vagy nyuszitejbevonókkal.Még nem hallottam olyan külföldiről,akinek kóstolás után ne ízlett volna-bár biztos létezik.

Az ócska utánzatokról nekem is az a véleményem mint néhány előttem szólónak.

A túró(sajt) és csoki miért lenne furcsa?Csupán egy finom ételvariáció a sok közül.

[link]

2015. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Francia barátaim két évig éltek Magyarországon, megőrültek a Túró Rudiért, és nem csak a gyerekeik.

Most is kell nekik vinnem, ha Magyarországra jövök.

Úgyhogy nem lehet általánosítani, ízlések és pofonok! :)

2015. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
61%
Mi a svedeknek ugy adtuk, hogy nyugodtan mondjatok, ha szar, erre meg kertek, mert nagyon bejott nekik.
2015. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!