Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tippek, hogy hogyan egyek...

Lecso99 kérdése:

Tippek, hogy hogyan egyek rengeteget?

Figyelt kérdés
Fogadtunk barátaimmal,hogy meg-e tudom enni a brutálburgert. Maga a buci 500gram 10hús van benne és az egész hamburger kereken 2kg-ot nyom. Tippek hogy hogyan egyem meg 1óra alatt?
2015. nov. 20. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyesmiben tapasztalatom, de szerintem célravezető, ha nem sietsz, nem tömöd magad az elején, mert akkor nagyon gyorsan eltelhetsz. Van rá egy órád, próbáld meg beosztani az idődet.
2015. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont gyorsabban lenne könnyebb, mert utána leérkezik az étel, jóllakom és annyi. Persze a gyomornak megvannak a korlátai, szóval nem egyszerű.

A gyorsan evők vizet kortyolgatnak közben, de egy óra lehet, hogy nem igényli ezt.

Viszont elég fontos, hogy mikor s mit eszel előtte. Ez bizonyára különbözik az embereknél, én 24 óra böjt s egy hosszabb teljesítménytúra után elég sokat tudnék enni, azt hiszem, félórával előtte bevágnék egy almát... Nem, inkább 2 perc, mert éhenhalok... (Sajna más embernél ez egészen máshogy van.) Nem tudom, a brutálburger konkrétan mennyi (nekem a kalóriamennyiség számít nem kalóriaszegény ételeknél), de elég sokat tudok enni egyszerre még alapesetben is. Viszont eszemben sincs többet enni, mint amire vágyom.

Aki ilyesmi versenyeken vesz részt, az jóval többet benyom, na ő edzi magát rá, de ahhoz idő kell, elszántság és bizonyára nem egészséges kicsit sem.


Mindenesetre sok sikert! Remélem, utána sem fogod túl rosszul érezni magad :)

2015. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!