Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egyedül lakó fiatalok, hogyan...

Egyedül lakó fiatalok, hogyan oldjátok meg a mindennapi étkezést?

Figyelt kérdés
Főztök magatokra? Esetleg rendeltek kaját? Mi éri meg a legjobban egészséges keretek között?

2016. febr. 22. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Főzök kb kétnaponta
2016. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Főzni éri meg. Legalább tudod mit eszel.
2016. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mennyit költötök így rá egy hónapban körülbelül ?
2016. febr. 22. 20:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha spórolok 20-22ezer, ha nem spórolok, skkor 60-80 ezet + villanydíj
2016. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
2-3 naponta főzök főétkezésre, a többi étkezéskor szendvicset, kenyeret, gabonapelyhet, gyümölcsöt stb. eszem. 20 ezer forint körül van a havi kajapénzem, nem spórolok, de nem is veszek össze mindenféle drága márkás izét.
2016. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Egyetemista koromban 20-25.000-et költöttem. FŐztem magamra, elsősorban zöldséges ételeket. A legfontosabb számomra az egészséges, változatos összetevők voltak. A félkész termékeket, gyorskajáldákat, stb. kerültem.


Mondjuk ez most sem változott, de már nem vagyok sem egyedül, sem egyetemista :)

2016. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Elmegyek a madaras teszkóba, megveszem a hozzávalókat és otthon a tűzhely nevű alkalmatosságon megfőzöm. Esetleg megsütöm, párolom, felforralom stb. Pizzát néha eszek, de azt is inkább veszem mint rendelem. Habár egyszer rendeltem is és nem volt rossz. És full egészségesen étkezem, nem iszok alkoholt, nem cigizek vagy drogozok. Teljesen filmbe illő bio–öko-cyber álompasi vagyok minimális szépséghibával. Én így szoktam férfi létemre, ciki? Habár nem tudom még mennyire számítok 33 évesen fiatalnak, én annak érzem magam teljesen. És hat éve művelem a főzés nevű dolgot, mert ennyi ideje lakok teljesen egyedül. Előtte volt barátnőm, de sokszor akkor is én főztem. Igazából teljesen egyedül csak egy hónapja vagyok, mert a kutyám meghalt, eddig Őt is elláttam napi betevővel. Hát így van ez... "Pattog a tűz és elsűlyed a ház. Csörgős szánkón összesímulva,

prémes bundákban futunk a nagy fehér havon."

2016. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen filmbe illő bio–öko-cyber álompasi vagyok minimális szépséghibával. "


Utálsz mosogatni, igaz?

2016. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Már nem élek egyedül, de amikor azt tettem, ugyanúgy főztem magamra, mint most. Minden szempontból az volt nekem a jó.
2016. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Lassan négy éve élek koliban egyetem miatt, nem tudom, hogy ez "egyedül lakónak" számít-e. Nos én általában ha hazamegyek hozok 3 napi kaját, ha az elfogy, akkor ebédre eszek valahol valamilyen menüt (700-900 forint között kijön egy laktató adag). Vacsira meg valami tojás/felvágott/egyéb könnyen elkészíthető kaja. Főzni nem is tudok, meg nem is lenne türelmem hozzá.

Ezzel a módszerrel, ha gyakran megyek haza szüleimhez, akkor akár 6 ezerből is megvan a havi kajám, persze ez az alsó határ.

2016. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!