Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki szereti a tökfőzeléket?

Figyelt kérdés
Nem értem miért mondják rá olyan sokan, hogy undorító :D

2016. márc. 15. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Èn nem szeretem, de anyum imádja. :) (mondjuk èn elèg finnyás vagyok egyedül a lencsefőzelèket eszem meg főzelèkek közül) :)
2016. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
85%
igen,én:)
2016. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik kedvencem!


Érdekes, gyerekként nem szerettem, de kb. 25 éves korom óta imádom. Havonta egyszer biztos az nálunk a menü,és akkor annyi készül, hogy 2-3 napig eszem.

Még feltét nélkül is megeszem - rendszerint egy kis ecetet keverek hozzá.

2016. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
A tökfőzelék szerintem egyszerűen olyan, mint a kisüsti. Nem gyerekeknek való.
2016. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Mindig is szerettem, már az oviban is, de csak én, a többiek nem. Nem értem, hisz finom. Bár én nagyon általános zöldségimádó vagyok, sőt, általában a növényekért odavagyok, legalábbis voltam, ma már a szénhidrátdúsabbakat nemigen eszem.

A tök azért elég ízetlen növény s mivel ma már nincs tejföl az étrendemben, viszont ismerem a cukkinit, a normál tökfőzelék sokat esett a szememben, nagyon ritkán készítjük. Valamit azért majd kezdek azzal a két kiló tökkel a fagyasztóban ;)

2016. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
81%
Nem sok étel van, amit nem eszek meg, de ez pont közéjük tartozik. A kabakosok közül talán csak a cukkinit meg az uborkát eszem meg. :D
2016. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Én is imádom!!! :D

Eleve sokan a főzelékeket sem szeretik, csak a sült krumpli, krumplipüré .. a lényeg,hogy krumpli legyen :D

Pedig nincs is jobb egy finoman megfőzött (tök)főzeléknél!

2016. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szeretem, gyerekkorom óta. A családomban mindenki szerette, nálunk gyakran volt ez a menü. Fasírttal vagy pörkölt-feltéttel, de magában is finom.
2016. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is az egyik kedvencem, bár mi nem teljesen úgy készítjük ahogy általában szokták, de az ízvilága hasonló.
2016. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha már szó van a feltétekről... Arra már nem emlékszem, hogy gyerekkoromban otthon mi volt mellé, gondolom, bundáskenyér... Annyira zöldségcentrikus voltam, hogy a feltétek nem maradtak meg a fejemben :D

De a párom családjának a verziója jobban tetszett, így nálunk is mindig tojáspörkölt van mellé. Náluk nokedli is, de én ma már lisztet sem eszem, így maximum egy tojásos és olajos magvas sült valamit tudok csinálni hozzá, de igazából anélkül is jó, azzal már kezd elmászni a zsír mennyisége, ami még nálunk is számít, pedig mi zsírosan eszünk... Bár én ilyenkor egyszerűen még eszem hozzá nyers zöldséget... De az már kicsit kezd komplikált étellé válni, pedig egy sima kis tökfőzelékkel indultunk.

2016. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!