Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A csirke tényleg arzént...

A csirke tényleg arzént tartalmaz és rákkeltő?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hétvégén egy cikkben hogy rákkeltő a csirke és arzént tartalmaz...

Ez igaz lehet?



2016. máj. 30. 08:47
 1/9 anonim válasza:
55%
A nagy lópikulát igaz, a disznótenyésztők mondják hogy inkább a véreshurkát vegyék, mert nem megy nekik a bó't!
2016. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te jóságos ég, már megint milyen marhaság ez ?

Dehogy igaz, be ne dőlj eszement cikkíróknak.

2016. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Ne higgy el minden ilyen kis néphülyítést...

Ha igaz is (amit én nem hiszek), sok hasonló cikk szerint az elektronikai sugarak (wi-fi) és legtöbb tartósított/fagyasztott kaja ugyanúgy rákkeltő.

Szóval ha mindenképpen rákmentesen akarsz élni, javaslom hogy kezdj el építeni egy magán farmot, és költözz vidékre, ahol a szomszédnak még gépe sincsen.

2016. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
61%
Ja hát eléggé múltkor is ettem csirkét és rákot szartam
2016. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Én még azt sem hiszem el, hogy ilyent olvastál (tudnád a cikket küldeni vagy forrását megadni?).
2016. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ez nem igaz.agyon kéne verni az összes ilyet, aki mindenre rámondja,hogy rákkeltő.

viszont tényleg nem olyan egészséges dolog csirkét enni manapság. hormonokkal kezelt tápot kapnak,hogy minél hamarabb le lehessen őket vágni.

2016. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Én meg azt olvastam, hogy az 5. kerületben leolvadt egy atomreaktor, és az egész belváros radioaktív lett. Azóta nem járok be a belvárosba. Jó érzés tájékozottabbnak lenni, mint a sok nagyokos diplomás! Ezek mind el fognak patkolni pár héten belül! Ha-ha-ha!!
2016. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jajj, én a minap ijedtem meg, amikor betettem a csirkecombot a mikróba, és elkezdett zölden világítani...


(El ne hidd má ' )

2016. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olmot tartalmaz, olmozott taplalekkal etetik a tenyesztok, hogy nehezebbek legyenek es dragabban tudjak eladni.
ápr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!