Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ennél a tésztánál hogy számolo...

Ennél a tésztánál hogy számolom a kalóriát?

Figyelt kérdés

[link]

szóval azt írja 100 g termék x kalória. de 100 g kész termék, vagy a száraz tészta annyi? mindig bajban vagyok ezzel a tésztadologgal



2016. jún. 12. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Minden ilyennél a nyers termékre vonatkozik a kalória.
2016. jún. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden ételét elkészítés előtt kell mérni, mert sosem tudhatod hogy éppen mennyi vizet fog felvenni vagy fog leadni, ha pl hús sutesrol van szó. Ebben az esetben a tészta nyersen/szárazon értendő csakúgy, mint az összes fozni való tészta, rizs, zab, köles,bulgur, kuszkusz.

Kivetel ezalol a külön megjelölés ha véletlenül az van megadva, hogy mennyi az étel energia tartalma KÉSZÉTEL esetén (nem találkoztam meg köretek eseteben ilyennel de láttam mar furcsa dolgokat, ez jellemzően egyszerűbb alapoknál, poroknal van feltüntetve pl puding por, por levesek, fűszer keverékek stb )

2016. jún. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Elkészítés utánra vonatkozik!
2016. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem nem utolsó!! Minden esetben a nyers àllapotot kell figyelembe venni. Szàraz tèszta, rizs, nyers hús, stb. Mindig, minden esetben! Kèrdező! Ebbe nem lehet belekeveredni, mert ha tàjékozott lennél a tèmàban, ez a kérdés fel sem merülne.
2016. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!! amúgy pont azért kérdeztem, mert nem vagyok tájékozott a témában :D de azért köszönöm, már minden világos szipi szupi
2016. jún. 14. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!