Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az előbb vásárolt paradicsomsz...

Az előbb vásárolt paradicsomszószos halkonzervben (szardínia) sok kis apró fehér pontokra lettem figyelmes. Mi ez? Romlott?

Figyelt kérdés
Egy falatot ettem előtte belőle és egy kissé keserű volt. nem a megszokott íz. Lehetséges hogy romlott?

2016. júl. 18. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Ha hütve tárolták, akkor lehet az olaj is, az hidegben összeáll kisebb darabokra.


Ha nem, akkor bármi is lehet, ha rossz az íze, akkor ne edd meg.


OFF: magyarul nem így mondjuk, hogy "sok kis apró fehér pontokra", hanem "sok kis apró fehér pontra", mert a sok után már nem használunk többesszámot.

2016. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A sok kis apró fehér pont lehet halikra is. Nézd meg alaposabban, lehet ingyen kaviárt kaptál. Már jártam így olajos halkonzervvel...
2016. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg a dobozát, és ha rá van írva, hogy nyomokban apró fehér pontokoat tartalmazhat, akkor nem kell aggódnod.
2020. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!