Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kalóriaszegény éttermi ételek?...

Kalóriaszegény éttermi ételek? Mit rendelhetnék?

Figyelt kérdés
Étterembe kell mennem egy nagyobb összejövetel miatt, de nem szeretném megtörni a koplalásomat / diétámat / fogyókúrámat nagyon. Valami kalóriaszegény ételt szeretnék rendelni. A gond csak annyi, hogy nem vagyok vega, és nem is szeretek semmilyen zöldséget (ezt az egész társaság tudja rólam, szóval a zöldségek offosak).. A kérdés tehát, mit rendeljek? Menni fog a zöld. (:

2016. aug. 16. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Pont vegaként lennél bajban... Hús zöldséggel, az mindenütt van.
2016. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Viszonlyag kalóriaszegény kaját egy átlag étteremben(értsd nem diétás vagy vegán) akkor kapsz ha salátát rendelsz öntet meg minden nélkül. Ha nem eszel zöldséget(bár nem értem hogy lehet normálisan diétázni zöldség nélkül) akkor rendelj valami grillezett húst, lehetőleg csirkét. Rizzsel(ha lehet barna), kevés krumplival, vagy amit hajlandó vagy megenni. De egy este nem fog ártani :)
2016. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! (:

(Nem diétázom tul. képpen. Ezt inkább nevezik koplalásnak. - Nem kérek soksok utálkozó kommentet, hogy "majd megérted milyen butaság is ez". Köszönöm.)

Mindenkinek további szép estét, aki itt járt. Köszönöm a választ, ment a zöld. :D

(Természetesen egyéb alternatívát is szívesen olvasok.)

2016. aug. 16. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát nagy valószínűséggel nem fognak neked külön barna rizst készíteni, mindenhol a sima fehér olcsó rizs a sztenderd, de még lehet pl basmati, jázmin stb..

Ha meg fognak, azt nem jó szájízzel(legtöbb esetben), én úgy nem rendelnék.

Szakács tanuló voltam, de más szakterületre megyek továbbtanulni az ilyesmik miatt, nekem ebből elegem lett, nagyon aljasok ám, vigyázz..


Amúgy sali, egy alap öntettel, vagy ha kéred leöntik az ubisali levével vagy ami épp van. Vagy valami joghurtos öntettel. Ám vigyázz, mert ezekbe általában kerül cukor is.

Rá kérhetsz roston sült halat, vagy csirkemellet, ezt meg szorják meg parmezánnal.(ha a joghurtos öntetet választod)

Fincsi :)

Levesből húslevest egyél, bár legtöbb helyen delikátot raknak bele, meg ilyen leveskockákat töménytelen mennyiségben, tönkrevágja a gyomrod, akár egy alkalom is.(Nem is ettem az első alkalom után gyakorlaton)

No meg éhesebb leszel csak tőle.

De ha jó a hely, meg megkérdezed hogyan csinálják, aztán döntesz :)

Desszertnek meg 1-2 palacsinta, csekély öntettel, és töltelékkel, vagy esetleg mellé egy gömb fagyi.


Remélem segítettem :)

2016. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz. Megmondod a pincérnek, hogy diétázol, és ha lehet beszélnél pár mondatot a szakáccsal. A szakácsnak utána előadod, mi a kérésed. Meg fogják oldani a saját kereteiken belül, a saját alapanyagaikból, amit tudnak. Nem csak egy fogyókúrát, de speckóbb dolgokat is általában meg tudnak oldani (gluténmentes, tejmentes stb.).
2016. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!