Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki linkelne nekem olyan...

Valaki linkelne nekem olyan receptet reggelire tojásból ami kalóriaszegény?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Főtt tojás... Ha sütni akarod, akkor valószínűleg már nem lesz kalóriaszegény az olaj/zsír miatt. Esetleg müsli? Googlezz ki valami receptet. A házi müslihez kell tojás ugyanis.
2016. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Teflon serpenyő abba felvert tojas palacsinta szeruen. Megfordítod aztán kiveszed mehet ra saláta paradicsom paprika. És feltekered. Esetleg mehet bele a végén fokhagymas joghurt. Mellé melle pl abonett

2 tojas 140 kcal

Zöldség mondjuk 40kcal

Joghurt egykanal 20kcal

Abonett szeletenként 17kcal

Olyan 217-234 kcalban áll meg a reggeli az nem rossz és elég tápláló.

2016. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Forró teflonserpenyőben 1-2 kanál ásványvizet kell tenni, és arra ütni a tojást tükörtojásnak.

A főtt tojást pedig bármilyen friss vagy egy kicsit megpárolt zöldségfélével összekeverheted, de egy kevés natúr joghurttal, fűszerekkel tojáskrémet is készíthetsz.

Abonettel, Hamlettel, sok zöldséggel, laktató is lehet, és eléggé kalóriaszegény is.

2016. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én is fogyózom 5 napja, és lement 5 kiló. A reggelim pontosan ezek. Igaz abonettet még nem ettem, a másik kenyérről nem is hallottam, jó hogy benéztem erre az oldalra. Én a tojás alá szoktam azért tenni egy csepp olivát, vagy vajat, de az nem sokat nyom rajta. Nagy tányér vegyes salátára teszem rá, imádom, és átsegit a fogyókura éhezésén.
2016. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szepen koszonom:)
2016. aug. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!