Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha napi szinten fokhagymát...

Ha napi szinten fokhagymát eszek akkor helyrehozhatja a bélmükődésemet, valóban salaktalanít?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy a bélműködéseddel van baj?

Egyáltalán ismered az emésztőrendszered működését?

Akár enzimhiányos is lehetsz, az meg hasnyálmirígy vagy epe.

2016. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sűrűn járok ultrahangra...

Epe oké,hasnyálmirigy oké,az enzimhiánynak mi a konkrét jellemzője?

2016. aug. 20. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindentől függetlenül ehetsz fokhagymát, vöröshagymát is napi szinten. Csak jót tesz.
2016. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen tüneteid vannak? mit mondd a doki? átlagos napi étrended?
2016. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sűrűn járok ultrahangra...

Epe oké,hasnyálmirigy oké..


:D:D:D Neeee...


Az max a követ vagy az elzáródást mutatja ki, magyarul amikor már vészhelyzet van.


Az enzimhiány tüneteinek legjobb ha utána nézel a google scolar-ral.

Olvass orvosi tanulmányokat, szakdolgozatokat, mert senki sem fogja a fejedbe tölteni a tudást, a tapasztalatot pedig neked kell a megfigyeléseid alapján összeszedni.


Enzimhiányra utaló jelek pl: A teltségérzet, gyakori büfögés, bűzös fingás, Láthatóan emésztetlen dolgok a székletben, gyakori székelés, farkasétvágy, falási rohamok, puha változatos színű esetleg szivacsos szerkezetű széklet, nyálkás széklet, de ez csak néhány példa.

Baromi bonyolult ez, hogy ki lehessen itt fejteni, jobb ha beszerzel erről tanulmányokat, és átrágod magad azona párszáz oldalon. Sokmindent megértesz majd, hogy mi miért meg hogyan. A krónikus hasnyálmirígy gyulladásnak pl semilyen komolyabb tünete nincs, max néhány azok közül amiket említettem. De ez a rengeteg feldolgozott élelmiszer nagyban hozzájárul enneka kialakulásához.


Én azóta vagyok jobban mióta egyrész multi enzimeket fogyasztok, másrészt több zöldséget eszek.

Évekig tartott mire én is rájöttem mitől szar az emésztésem. Hát a hasnyálmirígy alulműködés miatt...

2016. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!